Duben 2010

HESITANT, BUT HAPPY.

10. dubna 2010 v 12:11 | Lenča
Nevím, kde začít, protože je toho moc, hrozně moc, co chci napsat.

V posledních týdnech hodně přemýšlím o budoucnosti, o tom na jakou vysokou školu za pár let půjdu a podobně. To, že chci jít na školu do Anglie, mi už asi nikdo nevymluví. Ale když jsem nedávno jen náhodou narazila na stránky jedné internátní školy v Británii, začala jsem o tom přemýšlet víc. Jistě, musela bych být nejmíň milionář, abych si mohla dovolit něco takovýho platit. Ale napadlo mě, co takhle jim napsat mail a zeptat se, jestli nedávají stipendia.

Musím moc poděkovat mé blogové kamarádce Páje, protože nebýt jí, tak by mě asi ani nenapadlo jim napsat. To až díky tomu, jak jsem viděla, jak si za svým snem šla ona. Takže díky :) Psala jsem jim teprve včera a vůbec jsem ani nepočítala s tím, že mi odpoví, ale odpověděli! A už dneska.. a jejich mail mě hrozně potěšil. Poskytují stipendia, akorát bych musela složit nějaký zkoušky z angličtiny, matiky a ještě jednoho předmětu. Což je jenom malinkej háček oproti těm ostatním 'hákům'. Kamarádi. A hlavně rodina. Trochu mě děsí to, že mě to vlastně vůbec neděsí. Že bych je dokázala klidně opustit. Když jsem našla školu, na které to miluju a dobrý kamarády, mám to všechno zase opustit?

Na jedné straně hrozně chci do Anglie a dala bych nevím co za to, abych mohla studovat na té škole, ale na straně druhé... no, je to těžký. Myslím, že se uchýlím k tomu, že si udělám seznam pro a proti jako by to udělala Rory :D

Zatím bye (: