WHAT'S UP. ANYTHING?

27. prosince 2010 v 10:00 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky,

tak jsem chvilku zasedla k počítači, abych alespoň něco napsala. Vánoce byly fajn, viděla jsem skoro všechny, co jsem chtěla... i některé, co jsem nechtěla. Začnu 22. prosincem, kdy jsme si s holkama daly dárečky (dostala jsem krásnej hrnek, kterej jsem si sama vybrala :D) a pak konečně začaly prázdniny. 23. jsem byla u babiček. Když jsem se vrátila domů, ani trochu to nevypadalo, že prožijeme klidné Vánoce. Ale nakonec byl Štedrý den fajn.

Dostala jsem celkem sedm knížek. Jinak ještě šátek a nějaký menší blbůstky. Největší trhák byl ale bráškův šlapací traktor. On se ho bál skoro i rozbalit. A pak byl nadšenej :D Den po Vánocích jsem pak hned ráno jela k babi. Jako první jsem se seznámila s novým přírůstkem do rodiny, pejskem Čikim :) Je kouzelnej. Pozděj vám sem dám fotku.

U babičky jsem konečně zase po dlouhé době viděla oblíbeného bratránka a vymyslela jsem, že k nám přijede na Silvestr, takže se třeba zase jednou nebudu tenhle den nudit. Můj starší bratránek už má řidičák, ale projet se s ním jsem radši neriskovala :D Pak přijela ještě další teta s rodinou. Nejmladší Lukášek už je taky velikej, nedávno jsem si chovala v porodnici a on už má skoro dva roky. Šílený, jak to letí.

Pak přijel taťka... s jeho novou přítelkyní. No, jak s oblibou říkám - nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. A mě do toho v podstatě nic není, hlavně když je táta spokojenej. Dostala jsem ještě další dvě knížky a pořádně se najedla. Nejlepší byl ovocný salát v kombinaci se sýrem :D A včera jsme pak jeli k taťkovi. A to je všechno.

Tak zatím pa, musím už běžet (:

BTW - Nic proti, ale Lenka Lanczová je hrozná spisovatelka.

 


Komentáře

1 Casion - HP Tým Casion - HP Tým | Web | 27. prosince 2010 v 11:12 | Reagovat

no ako vidím, tak Ježiško sa vydaril :D

2 Hermionka - HP tým Hermionka - HP tým | Web | 28. prosince 2010 v 11:06 | Reagovat

:) Já jsem taky dostala plno knížek - Pokušitelku od Lisy Jackson a všechny díly Stmívání od Stephanie Meyerové :) ...tyhle jsem naštěstí chtěla, takže sem spokojená :)
...no a k Lence Lanczové - myslím, že máš pravdu...četla jsem kousek jedné její knížky (Schody do nebe) a asi u desáté stránky sem přestala :D ...už mě to nebavilo.., ale každopádně myslím, že každý spisovatel má nějaký ten svůj styl, kterým píše a každý čtenář má zase taky rád různé styly, kterými jsou knížky napsány, takže nám asi ten její moc nesedí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama