JUJ... :)

21. března 2011 v 15:46 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky!

Zrovna jsem přišla ze školy a hned si sedla k počítači, protože musím napsat dřív, než půjdu jíst, dělat úkoly nebo cokoliv jinýho, pak by už totiž nebyl čas. Neslibuju, co nemůžu slíbit, ale rozhodně mám v plánu jít dneska ven fotit, takže sem tenhle týden dám různý kytičky a další jarní fotky (:

Skončenej víkend byl báječnej. V pátek jsme šli před vším ostatním do Ikey, kam bych se nejradši přestěhovala :D Nebo bych si koupila všechno, co tam mají :D No, prostě jsme tam zase strávili tak tři hodiny. A pak jsem konečně viděla malou sestřenku a je, jak jinak, naprosto kouzelná. Bráška z ní byl snad ještě víc unešenej než já (Málem mě ani nechtěl pustit ke kočárku :D). A brzo ji zase uvidím, takže jsem ráda.

Ze sobotní návštěvy aquaparku v Čestlicích se nakonec stal výlet do Kladna, protože něco přes 1.700 lidí + fronta lidí až ke vchodu nás "tak trochu" odradili xD Kladenský aquapark se sice s tím čestlickým srovnávat nedá (který taky jo? no, asi žádný :D), ale bylo to tam taky fajn :) A mají tam pěkný plavčíky :D

A včera jsme přijeli. Říkala jsem vám někdy, jak nesnáším cestování autem? Každej si sice stěžuje na vlaky a tak, ale já, osobně, mám vlaky daleko radši. V autě se člověk ani nepohne a navíc se mi po víc než půlhodině v autě dělá blbě...

Co jsem chtěla ještě napsat? Počasí, no jo. Jak bych mohla nemít ráda Anglii, když je mým oblíbeným tématem počasí? :D V pátek to vypadalo dost děsně, protože po cestě pršelo, sněžilo a kdoví, co ještě. Ale od včerejška je nádherně. Nestačila jsem se divit, když jsme přijeli domů, že přes víkend vyrostly všechny jarní kytky, který vyrůst měly =)

Tak bye, jdu se najíst a pak pádím ven (:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama