Srpen 2011

BACK HOME AND READY...

30. srpna 2011 v 12:10 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky,

tak jsem zpátky z Prahy a připadám si i vcelku smířená s tím, že už jdu za dva dny do školy. Měla jsem se skvěle. Malá Mařenka je čím dál tím větší a pořád stejně roztomilá :) Pořád se směje a něco žvatlá (: Myslím, že až se naučí mluvit, bude hodně ukecaná :D Nejlepší den byla neděle. Měli jsme skvělej oběd, odpoledne pak taková menší procházka a večer jsem byla s tetou, která to ještě neviděla, znovu v kině na Harrym :D Tentokrát v originále =) Ale říkala jsem si, že jsem minule skoro mohla ušetřit ty peníze za 3D, protože mi to teď přišlo skoro lepší normálně dvourozměrný. Blbý bylo akorát, že při epilogu se jim tam něco pokazilo a celých pět minut tam nebylo skoro nic vidět.

Zajímavý bylo, že ten den odpoledne si ve městě nějaký holky asi myslely, že jsem cizinka. Ptaly se mě anglicky, jestli je vyfotím, tak jsem si říkala, že jsou to nějaký turisti odněkud, ale pak tam spolu mluvili normálně česky xD Asi za to mohla moje krásná čepička, která nevypadá jako něco, co by si na sebe vzala normální česká holka ;) Ale ne, že bych se zlobila :D Ani já sama sobě většinu času nepřipadám jako Čech. A pak se na mě ještě v metru usmál úplně neznámej pěknej kluk. Prostě fajn den, že. 8)

Tak jo, mějte se krásně ty poslední dva dny. Já si jdu uvařit nějakej oběd a pak poběžím do knihovny a pro brášku do školky... zatím pa:)

P.S. - Viděla jsem v Tescu úplně dokonalý triko s nápisem TEAM JACOB a fotkou Jakea :) Sice už Twilight Sagu moc nemiluju, ale kdyby to tričko nebylo tak drahý, tak bych si to snad i koupila :D

THE WEATHER, SISTERHOOD AND AVPM

23. srpna 2011 v 19:08 | Lenča |  MY THOUGHTS
Hola!

Taakže, miluju tohle počasí. Miluju sluníčko (: A mám ráda i déšť =) (když ho není moc)... celé dny trávím u bazénu nebo v bazénu a cpu se zmrzlinou. Hodí se mi jedna věta z jednoho z těch tuctových amerických teen filmů (já vím, i když je pomlouvám, stejně je sleduju xD) - Don't you just love life? :)) Mohlo by to vydržet ještě aspoň do začátku září, aby byl začátek školy alespoň o trochu příjemnější. Zítra jedu k tetě, podívat se na bratránky a zaskákat si na trampolíně :D

Konečně jsem se podívala na Very Potter Musical, i když zatím ne na celý, a miluju to (: Pokud se chcete zasmát a umíte anglicky, rozhodně doporučuju :D Je to vážně totally awesome ;) Můžete se podívat na ukázku...

Jinak už asi pomilionté čtu Sesterstvo putovních kalhot. Mám ty knížky tak ráda (:

No nic, mějte se, napíšu, až budu z5 z Prahy (=

P.S. - Viděla jsem Monte Carlo, což je nový film, ve kterém hraje mimojiné Selena Gomez. Dost pěkný (:

HOME ALONE :D

21. srpna 2011 v 8:36 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojec,

včera jsem se po pár dnech vrátila od babičky. Počasí je konečně zase po dlouhé době nádherný a já si právě užívám posledních pár hodin sama doma... takovej klídek 8) A koukám na Jezerní královnu :D

Ještě jsem ani nepsala, jak dokonale úžasný je Pottermore. Vážně, pokud jste bláznivej fanoušek Harryho, kterej zbožňuje všechno, co se HP týká (neboli pokud jste já :D), bude se vám to líbit. Pokud nějak netušíte o čem mluvím, Pottermore je projekt Jo Rowlingové (ona je prostě skvělá :)), kde si jakoby čtete knihy, i když zatím je tam jen Kámen mudrců. Je to jako kniha, ale jsou tam z knihy jen úryvky a vidíte ty nejdůležitější momenty z každé kapitoly v podstatě jako obrázky. Když jde Harry do Příčné ulice, nakupujete i vy. Vidíte všechny obchody, i když zatím můžete jít jen do některých z nich a kupujete si cokoliv chcete, pak si vás podle krátkého dotazníku vybere hůlka a jedete do Bradavic. Hrozně se mi líbilo, že před zařazením do některé z kolejí, k vám promluví přímo Joanne :) No a pak se zařadíte do koleje. I když jsem čekala spíš Havraspár, jsem nakonec v Mrzimoru. No a co dál? Můžete čarovat, připravovat si lektvary, zápasit s ostatními a získávat tak body pro svoji kolej. Taky si samozřejmě přidáváte přátele. No a snad to nejlepší, je tam spousta nových informací přímo od Jo.

Ale zpátky k něčemu, co se netýká Harryho. Mimochodem, dívali jste se v pátek? :) No jo, už končím :D Nesnáším, že se prázdniny pomalu (vlastně rychle) chýlí ke konci. Už jen necelý dva týdny. Ve středu jedu za bratránkama a od čtvrtka pak budu v Praze

Tak zatím ahoj, L.

KINDA WEIRD MOOD.

13. srpna 2011 v 12:09 | Lenča |  MY THOUGHTS
Čau,

první věc, o které jsem ještě (překvapivě!) nepsala je, že už mám účet na Pottermore. Dostala jsem i uvítací mail, ale než se tam dostanu, bude to ještě asi nějakej ten týden trvat.

Jinak jsou poslední dny celkem fajn, i když některé věci jsou... zvláštní. Člověk nikdy netuší, kdy se stane něco, co ho dotuní zamyslet se, připadně se slitovat nad člověkem, kterého nemá moc rád. Nebudu psát víc, o co jde, protože by vás to za a) stejně nezajímalo a za b) to celé snad ani není pro blogové uši. Každopádně radím, když někoho nemáte rádi, zamyslete se nad tím proč vlastně. Mnohdy k tomu totiž nemáme žádný podstatný důvod.

A i když to bude nejspíš až moc rad do jednoho článku, musím vám dát ještě jednu. Netýká se (naštěstí) mé zkušenosti, ale zkušenosti jiných lidí. Když je člověk zamilovaný, občas má na očích růžové brýle. I zdánlivě hodný kluk může být kretén a i celkově příjemná holka může být kráva (...i když pro tuhle konkrétní osobu by se hodil možná i silnější výraz). A pokud byste se ocitli na druhé straně, nevěra je vážně odporná věc. Radši se s tou osobou první rozejděte, když chcete být s jinými. To je snad vše, trošku divnej článek na někoho jako jsem já, ale musela jsem ho napsat.

Tak zatím ahoj, L. (:

P.S. - Novej přírůstek, do sbírky všech těch mých pošahaných snů. Včera se mi zdálo, že jsem nějakýmu kámošovi šla kupovat kondomy, protože on se styděl :D Ale vůbec už nevím, o koho šlo.

ME AGAIN ^^

9. srpna 2011 v 21:33 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky,

tak zase píšu. Nechci to zakřiknout, ale myslím, že od začátku srpna píšu celkem často. Snad to tak půjde i dál :) Zrovna koukám na Kobru, miluju to :D A to nejen kvůli Benovi, kterej je fakt pěknej ;) Sice je ten seriál občas až trapně předvídatelnej, ale stejně je to pořád sranda xD

No a co jinak? Moje závislost na RHCP se po sobotě nesnižuje, ale spíš naopak zvyšuje. Skoro teď nic jiného neposlouchám.

Zhlédla jsem další seriál Disney channelu, Good Luck Charlie. Začala jsem se na to dívat kvůli Bridgit Mendler, protože myslím, že je to celkem dobrá herečka a navíc úžasně zpívá. No a pak se mi ten seriál začal líbit. Malá Charlie je táák roztomilá x) Říkejte si o podobných seriálech co chcete, ale když nechcete nic moc náročnýho nebo promyšleného, jsou dobré.

Zatím pa, L.

P.S. - Když jsem říkala, že poslouchám skoro pořád jen Red Hot Chilli Peppers, měla jsem zmínit, že si taky pořád dokola pouštím písničku Shining Light, kterou napsala jedna uživatelka Youtube (100papermagic). Dostala jsem se k ní přes můj oblíbený channel (unsigned letters), protože Christina, majitelka tohoto channelu ji spolu s její sestrou nazpívala a je to dokonalý. Však se podívejte sami (:


HOME.

7. srpna 2011 v 15:24 | Lenča |  MY THOUGHTS
Včera jsem sice psala, že páteční večer byl nejlepší ze všech, ale ten včerejší byl ještě lepší :D Odpoledne jsme se celkem nudili, ale večer to zas začalo. První hráli Roxette revival, což bylo dokonalý, protože Roxette a jejich písničky zbožňuju. A jejich zpěvák měl naprosto úžasně děsivý oči xD Dokonce jsme se s ním s holkama i fotily ;) A pak tam byl asi s hodinovým zpožděním! Střihavka. Úplně největší nával a nejlepší bylo, že jsme pak seděly kousek od pódia (a dávaly si pozdní večeři.. miluju tiramisu :)

Ale to nejlepší přišlo až nakonec (: Red Hot Chilli Peppers revival! To bylo tak naprosto úžasný, že se to snad nedá ani popsat. A navíc pro člověka, jehož oblíbenou písničkou je Californication (: Všichni jsme tam skákali, zpívali a ječeli :D No prostě super. Bylo to skoro jako by tam byli skuteční RHCP, až na to, že tihle byli hezčí =P Nejlepší byl Kulich (kytarista, kterýmu jsem sáhla na dredy :DD), kterej tam pořád skákal :D Když jsme odcházely domů, tak jsem měla naprosto vykřičený hlasivky a skoro nemohla mluvit. A samozřejmě mám celý ruky popsaný podpisama ;) Aww, já jsem tak ráda, že jsem tam byla. Vážně, nejlepší víkend (: Tak zase příští rok... =)

The best night ever... x)

6. srpna 2011 v 11:29 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky,
včerejšek byl skvělej. Nadpis je asi trochu přehnanej, ale rozhodně to byla best night of the summer. Jak už jsem psala, jsem teď u tatky a včera tu začaly městské slavnosti. První tu byl Robbie Williams Revival. Jistě, na pravýho Robbieho to nemělo a ten chlap vůbec nebyl hezkej a navíc kouřil jednu cigaretu za druhou... Ale stejně, Robbieho písničky jsou dokonalý, takže i tohle bylo skvělý. No a pak přijela Bára Zemanová, hlavní bod večera. Jestli nevíte o koho jde, před pár lety málem vyhrála superstar. Zpívá naprosto úžasně, ale jak jsme se potom shodli s kámoškou, se kterou jsem tam byla, nejvíc nás stejně zaujal bubeník :D Byl fakt pěknej ;) No a po koncertě jsme si samozřejmě šli pro podpisy. Celkem mě i překvapilo, jak byli všichni absolutně v pohodě. Nakonec tam bylo ještě kapela Lynyrd Skynyrd Tribute, což jsem ale moc neposlouchala, protože jsem většinu času buď jedla, nebo se bavila s holkama. No a o půlnoci byl pak obrovskej ohňostroj, vážně, lepší ohňostroje než tady jsem neviděla nikde (: Prostě perfect day... a dneska tu bude Kamil Střihavka a pár dalších lidí, už ani nevím, kdo ještě.
Zatím pa, Lenča