BACK HOME AND READY...

30. srpna 2011 v 12:10 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky,

tak jsem zpátky z Prahy a připadám si i vcelku smířená s tím, že už jdu za dva dny do školy. Měla jsem se skvěle. Malá Mařenka je čím dál tím větší a pořád stejně roztomilá :) Pořád se směje a něco žvatlá (: Myslím, že až se naučí mluvit, bude hodně ukecaná :D Nejlepší den byla neděle. Měli jsme skvělej oběd, odpoledne pak taková menší procházka a večer jsem byla s tetou, která to ještě neviděla, znovu v kině na Harrym :D Tentokrát v originále =) Ale říkala jsem si, že jsem minule skoro mohla ušetřit ty peníze za 3D, protože mi to teď přišlo skoro lepší normálně dvourozměrný. Blbý bylo akorát, že při epilogu se jim tam něco pokazilo a celých pět minut tam nebylo skoro nic vidět.

Zajímavý bylo, že ten den odpoledne si ve městě nějaký holky asi myslely, že jsem cizinka. Ptaly se mě anglicky, jestli je vyfotím, tak jsem si říkala, že jsou to nějaký turisti odněkud, ale pak tam spolu mluvili normálně česky xD Asi za to mohla moje krásná čepička, která nevypadá jako něco, co by si na sebe vzala normální česká holka ;) Ale ne, že bych se zlobila :D Ani já sama sobě většinu času nepřipadám jako Čech. A pak se na mě ještě v metru usmál úplně neznámej pěknej kluk. Prostě fajn den, že. 8)

Tak jo, mějte se krásně ty poslední dva dny. Já si jdu uvařit nějakej oběd a pak poběžím do knihovny a pro brášku do školky... zatím pa:)

P.S. - Viděla jsem v Tescu úplně dokonalý triko s nápisem TEAM JACOB a fotkou Jakea :) Sice už Twilight Sagu moc nemiluju, ale kdyby to tričko nebylo tak drahý, tak bych si to snad i koupila :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama