MŮJ BRÁŠKA

5. září 2011 v 19:17 | Lenča |  TÉMATA TÝDNE
Vždycky jsem chtěla mít sourozence. Když jsem byla malá, trávila jsem spoustu času se svým bratránkem, kterého jsem vždycky brala spíše jako bratra, ale ve skrytu duše jsem toužila po sourozenci. Svého jediné brášku, Matýska, naprosto zbožňuju. Je to asi proto, že se narodil až když mi bylo kolem třinácti, v době, kdy všechny mé naděje na sourozence dávno pohasly.

Pamatuju si na ten den jako by to bylo včera. Byla tenkrát zima a já se chystala na lyžák. Myslím, že jsme se třídou hned další den odjížděli. Vraceli jsme se s mámou a jejím někdejším přítelem (teď manželem) od babičky a já si chtěla jen dochystat pár věcí na hory a jít spát. Nebyla jsem tenkrát tak vnímavá jako jsem teď a spíš než co dělá moje maminka jsem řešila sebe. A kluky :D Už ani nevím, jak mi to tenkrát řekli, ale vím, že mě to strašně překvapilo. Moje první reakce byla, cituji: "Doufám, že to bude holka." Hrozně jsem chtěla sestru :)

Když jsem se otřepala s překvapení, byla jsem nadšená. S radostí jsem s maminkou nakupovala miminkovské oblečení. Uzavírala jsem s bratránkem sázky na to, jestli to bude holka nebo kluk. (I přestože jsem věděla, že mámě doktor řekl, že se má při nakupování soustředit na modrou :D) No a tak jsem sázku prohrála. Ve čtvrtek toho dne, kdy se bráška narodil, jsem zrovna nebyla doma. Máma mi volala asi hodinu předtím, než se malej narodil a říkala, že ji vezou na sál. A večer už mi posílala fotky. Nemohla jsem se dočkat.

Když jsem pak další den Matýska konečně viděla, hned jsem si ho zamilovala. A pak už to šlo rychle. Bráška začal mluvit už v době, kdy ještě neměl snad ani rok (a od té doby ještě nezavřel pusu :D). Je to výjimečné dítě. Má neuvěřitelnou fantazii, radost ze života a spoustu energie. A i když si na něj často stěžuju, jsem nepopsatelně moc ráda, že ho mám.
 


Komentáře

1 Casion Casion | Web | 6. září 2011 v 17:30 | Reagovat

zdravím!!! gratulujem ti, si v ďalšom, 9. kole SONK!!!
http://my-fantasydream.blog.cz/1109/9-kolo-sonk
začni si teda zháňať hlassy...
želám veľa šťastia!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama