BABY, IT'S COLD OUTSIDE

4. února 2012 v 20:50 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky,

je vůbec možný, aby byla venku ještě větší zima? Dnešek jsem trávila u babičky se sestřenkou a bratránkem, ale když se nedá skoro ani vyjít ven, je to nuda. Ani na ty brusle se mi zítra nechce, protože jsem tam včera byla necelou hodinu a už jsem mrzla. Než jsem došla domů, necítila jsem vlastní ruce. Ale dobrá zpráva, ještě žiju :D I když v jednu chvíli jsem se docela lekla, když se to podemnou nějak začalo kymácet (načež jsem hned vzápětí spadla) Stejně to ale bylo fajn. Mít na nohou brusle a moct se rozjet kamkoliv chci po celém rozlehlém rybníku je něco úplně jiného než bruslení na přeplněném stadionu. Kouzelné... prostě svět sám pro sebe :)

Včera odpoledne jsem byla v autoškole, opět ještě na trenažeru a začínám si to užívat :D Nechci být jedním z těch lidí, kteří se věčně vozí v autě a jízda vlakem nebo autobusem je pro ně otrava. Ale bohužel musím říct, že budu řízení zbožňovat. No, co jsem ještě chtěla psát? Hmm... před chvíli jsme se s mamčou dívali na seznam "nejpřitažlivějších" mužů planety. Na prvním místě byl David Beckham ;)... no samozřejmě (i když osobně bych si dovolila tvrdit, že Darren je hezčí :)

Na konec článku přidávám ještě video, teaser trailer na přicházející dokument s názvem Real For Us, o tom jak Harry Potter změnil životy tolika lidí. Je tam Kristina Horner, Vlogbrothers (John a Hank Greenovi)... takže se toho nemůžu dočkat.


Následující slova řekl Brumbál a nevztahují se jen na události na nádraží King's Cross, ale v podstatě na celý svět Harryho Pottera. Ať si ostatní říkají co chtějí, pro nás to je skutečné. Zatím ahoj.

"Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?"
 


Anketa

Oblíbený člen One Direction?

Harry
Liam <3
Zayn
Niall
Louise

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama