OH MY GOD, GLEE?!

22. února 2012 v 9:15 | Lenča |  GLEE
Řada 3, Epizoda 14 - On My Way

K novému dílu Glee nemám ani slov. No jistě, není to úplně pravda, protože z tohohle se nejspíš zase vynoří dlouhatánskej článek. Tenhle díl byl naprosto úžasný. Příšerně zdrcující a smutný rozhodně, ale stejně vynikající. Je toho tolik, že ani nevím, kde začít.

Když Sugar na začátku prohodila, že by nejspíš se zabila, kdyby někdo poslal takovou její fotku, neměla jsem ani tušení co nás čeká. Ale vezmu to postupně... Novinku o Sue už jsem věděla z ukázek, takže jsem jí byla překvapená už někdy před týdnem.

A pak zpívá Blaine. Nádhernou písničku, která se k celé scéně se svým textem hodí lépe než jakákoliv jiná a která se stala mou nejoblíbenější písničkou zpívanou Darrenem. Když se scéna změnila na Davea, už jsem tušila, že se něco stane. Nikdy jsem u Glee nebrečela tak jako teď, u tohohle dílu. Je jedno jakej ten kluk byl, jak se dřív choval ke Kurtovi... bylo mi ho tak příšerně líto. V životě je spousta lidí, které nemám ráda nebo bych možná i přímo řekla, že je nesnáším, ale v určitých situacích na ničem z toho nezáleží. Je vám toho člověka líto ať už je jakýkoliv.

Naštěstí to ale nakonec dopadlo dobře - když ta scéna skončila, myslela jsem si, že to prostě nepřežil. Ale dopadne to s ním dobře :) A mohl by přestoupit na Dalton ;) Teď když Sebastian konečně přišel k rozumu :) Zbožňuju obě písničky Warblers, navíc když teď Seb konečně zpívá s opravdu upřímným úsměvem (: Jediná věc, co mě na nich štve - myslela jsem si, že když z Daltonu odejde Blaine, bude to znamenat že si konečně zazpívá i někdo jinej. A teď se to změnilo na to, že je všechno najednou o Sebastianovi ;) Jasně, zpívá úžasně, je skvělej, ale takových je jich tam víc.

A pak New Direction. Nejvíc se mi od nich líbila písnička, kterou zpívali Troubletones. Konečně zase jednou zpívá Brittany :)

Ale ten konec... Quinn, no panebože. Jak můžou takhle vůbec ukončit epizodu? A teď budeme muset čekat až do dubna jak to dopadne =/ Ale zase určitě je na co se těšit, protože příště se konečně objeví Blainův bratr ;)

 


Komentáře

1 Míša Míša | Web | 22. února 2012 v 12:39 | Reagovat

tak moje reakce na novou epizodu jsou v podstatě stejné.. když jsem to ráno dodívala, tak první co jsem si řekla bylo.. A teď jako čekat do dubna??? To si ze mě dělají srandu.. :)
teď se na nadcházející epizodu těšim 2x tolik..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama