JARNÍ DNY

26. března 2012 v 20:48 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj,

vím, že to píšu nejméně po druhé, ale - jsem tak ráda, že je jaro. Ať se snažím jak chci, v zimě se ze mě vždycky dříve nebo později stane hroznej lenoch a raději než abych v tom mrazu cokoliv dělala, se zahrabu doma s notebookem a teplým čajem. Teď, když je jaro, mám konečně zase náladu vyběhnout ven, dělat akční věci a unavit se tak, že doma jen padnu do postele a usnu. Víkend u babičky byl magnifique. Oba dva dny jsem byla na nohou už o půl osmé a dopoledne trávila na bruslích.

Někteří si možná říkáte, že musím být blázen, když vstávám dobrovolně tak brzy ráno. Ale řeknu vám, že to za to stojí. Není nic lepšího než moct se volně rozjet po té stezce, kde v tu dobu není jediné jiné živé duše. Pouštět si muziku a nahlas si zpívat bez toho, abych se musela bát, že mě někdo uslyší. Hey, I just met you. And this is crazy. But here's my number. So call me maybe. Tahle písnička je tak hrozně návyková. Pustila jsem si ji jednou a od té doby mi pořád zní v hlavě. Pořád si ji zpívám.

Teď zrovna dělám tisíc věcí najednou (což je ve výsledku stejné jako bych nedělala nic :D), ale poslouchám k tomu Tomáše Kluse. Znám už snad všechny jeho písničky nazpaměť a mám pocit, že tyhle texty se mi neomrzí asi nikdy.

Dobrou noc (:


 


Komentáře

1 little-star-miss little-star-miss | Web | 7. dubna 2012 v 20:47 | Reagovat

joo, tu stezku ti závidim :D a chápu Tě, taky bych vstávala brzo.. Tuhle písničku si furt pouštim.. je návyková dost, no.. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama