SWEET MOMENTS OF NOTHING

6. března 2012 v 21:18 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj:)

Vrátila jsme se od babičky v dobré náladě. Ať se jednou podívám třeba na všechna místa světa, pojedu do Londýna i do Irska, na Nový Zéland a na všechna ta místa, kam chci a jistě si spoustu z nich zamiluju, žádné z těch míst nebudu mít tak ráda jako vesnici, kde jsem se narodila. Kde žije moje babička, praprarodiče, moje sestřenka a bratránci a další členové rodiny, moji kamarádi z dětství... a tolik mých vzpomínek. Žádná chvíle není lepší než ta, kdy se můžu prostě jen rozběhnout kamkoliv chci, prozpěvovat si a bláznivě tancovat po všech těch loukách a pak si prostě lehnout do trávy a nepřemýšlet nad ničím než báječností tohoto světa.

Včera jsem celé odpoledne strávila se svou malou sestřenkou. Na světě není dítě, které by svým vzhledem vytvářelo tak mylný dojem jako ona... andílek s čertem v těle :D A stejně ji neuvěřitelně zbožňuju :)

A voilà, něco co jste nečekali :D Není to moc povedené, ale někde člověk začít musí. My very first video::

 


Komentáře

1 S. S. | Web | 6. března 2012 v 22:18 | Reagovat

tam je krásná příroda! :)já to mám podobně s "vesnicí", kde máme chatu - strašně moc vzpomínek, strašně ráda tam jen tak chodim nebo běhám a mám to tam fakt ráda..
a máš super barvu laku na nehty v tom videu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama