BRAINSTORMING

19. dubna 2012 v 22:18 | Lenča |  OTHER STUFF
Co mě napadne, když se řekne... (aneb co dělám, když nemám co psát a přesto psát chci)

LÁSKA
Partner (potenciální). Rodina. Kamarádi. Vytanou mi na mysl ti lidé, které mám na světě nejradši. Myslím na to co vše bych pro ně byla schopná udělat. Z nějakého důvodu Hunger Games. Prim a Katniss. A že bych navzdory tomu jaký jsem zbabělec, to samé co udělala pro svou sestru Katniss kdykoliv udělala pro svého brášku.

RODINA
Bráška. Táta. Mamka. Všichni. Ani jistota nemusí být vždycky jistá, bohužel. I když občas není na škodu uvědomit si, že i za rodinu bychom měli být vděční, protože tu nemusí být napořád. Babička a to jak si na ni často dost hloupě stěžuju a přitom si nedokážu představit co si počnu až tu nebude. Vděčnost a nevděčnost. Hloupé, nepodstatné spory. Moving on...

PŘÁTELSTVÍ
Kamarádi. Legrace. Rozhovory, které se neobejdou bez záchvatů smíchu. Když víte, na co váš kamarád myslí, aniž by to vyslovil nahlas. Když se jeden na druhého podíváte, začnete se smát a jenom vy víte proč vlastně. Inside jokes. Když v jednu chvíli začnete říkat to stejné. Anebo ty obyčejné a zároveň nesmírně důležité chvíle... jako když se cítíte příšerně a máte někoho, kdo vám řekne, že to bude dobré. Když kamarádce na otázku "jak se máš" odpovíte "fajn" a ona ví, že to není pravda.

NEZÁVISLOST
Různé pohledy na ni. Svoboda. Na druhé straně zodpovědnost. Povinnost dělat určité věci, které jste do té doby dělat nemuseli. Práce. Vysoká škola, na kterou se neuvěřitelně těším a stejně neuvěřitelně se jí taky děsím.

NENÁVIST
Snaha se jí zbavit. Nezdravá. Taky se mi vybaví lidé, které nemám zrovna ráda. Nechci myslet a psát o nenávisti, protože se momentálně vyhýbám jakýmkoliv myšlenkám, které se mi zrovna nehodí. Vím, že to nemůžu dělat věčně (pokud je nenávist nezdravá, nenaslouchat vlastním pocitům je ještě méně zdravé), ale pro dnešek musím myslet na něco příjemnějšího.

HUDBA
Jedinečnost. Způsob vyjádření. Hloupé rádiové hity. Originální hudba. Regina Spektor, která mi právě hraje do uší. Sluchátka. Mobil. Sezení v autobuse a poslouchání písniček do sluchátek. And all the styrofoam began to melt away... to jak se najdou stovky i tisíce interpetů, které od sebe skoro nerozeznáte, protože všichni znějí úplně stejně a pak se mezi nimi najde pár takových, které si zapamatujete pro jejich jedinečnost. Které podle hlasu poznáte hned po pár slovech. Kteří se svými texty snaží něco říct.
 


Komentáře

1 ♥Verča ♥TVD♥ ♥Verča ♥TVD♥ | Web | 19. dubna 2012 v 22:24 | Reagovat

hezký dessing :-) :-) :-) :-)

2 Tinna Tinna | Web | 21. dubna 2012 v 14:21 | Reagovat

už jsem viděla ten film.. a celej jsem ho probrečela.. :')

3 S. S. | Web | 21. dubna 2012 v 18:35 | Reagovat

láska, přátelství, hudba a rodina - to nejhezčí na životě :)
nezávislost vlastně taky, ale (jak si napsala) je to i o odpovědnosti, kterou nemám ráda :D
nenávist je hrozná, ale bohužel k tomu životu taky patří..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama