CHEERFUL

23. dubna 2012 v 18:07 | Lenča |  MY THOUGHTS
Taky jste si někdy přáli mít něco jako soundtrack k vlastnímu životu? Aby vám ke všem jedinečným okamžikům hrála hudba jako to bývá ve filmech...? Proto tak ráda poslouchám hudbu do sluchátek kdykoliv někam jdu. V poslední době je to Regina, Regina a téměř nic jiného. Pořád a pořád. Zamilovala jsem se teď do Better a mohla bych ji poslouchat celý den dokola.


Dnes jsem měla poslední lekci v autoškole a po ní se, co se mého řízení týče, cítím nepřekonatelně dobře. A ve středu mě čekají závěrečný zkoušky. Držte mi palce, protože i když si věřím, štěstí není nikdy příliš ;) Jsem celkem ráda, že to už bude za mnou a budu mít čas na všechny činnosti, o které jsem se kvůli autoškole okrádala.

V sobotu jsem strávila super den u babičky. S bratránkama a sestřenkou jsme byli na kolotočích, což bylo fajn :) A to, že místy pršelo, mi den nezkazilo ani náhodou, protože na světě není moc lidí, kteří mají déšť tak rádi jako já. Taky jsem za celý den snědla tolik jídla, že jsem měla pocit, že nejmíň do konce týdne nedám nic do pusy :D

V neděli jsem dočetla One Day a upřímně řečeno, mám z knížky trochu smíšené pocity. Tedy, rozhodně se mi to líbilo. Je to zajímavě zpracované a styl, kterým David (proč si pořád myslím, že je to Jake?!) Nicholls píše, jsem si zamilovala. Na druhou stranu, za těch necelých 450 stran jsem skoro vůbec nedokázala soucítit s postavami. Přestože Emma a Dexter byli dost uvěřitelní, nepůsobili na mě dost reálným dojmem. Nejsem si jistá, proč to tak je a asi si to budu muset přečíst ještě nejmíň jednou, ale v tuhle chvíli to tak cítím. A ten konec - čímž nemyslím celkový konec (ten byl dokonalý), ale Emmin konec... everything is gone forever. Just like that.

No nic, zatím ahoj... ve středu mi nezapomeňte držet palce!
 


Komentáře

1 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 25. dubna 2012 v 18:44 | Reagovat

Tohle taky dělám, prostě nosím sluchátka a je to takový můj sountrack k životu. Je to jakoby celý život byl jenom film, pomáhá mi si to představovat.
Je to zvláštní, já jesm zase měla pocit, že ty dva znám jako staré přátele a že ten příběh se doopravdy stal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama