I'M NOT GOOD WITH TITLES...

28. dubna 2012 v 6:10 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj:)

Už pár dní mám rozepsaný článek na téma týdne, ale nějak nemám inspiraci pro jeho dopsání. Měla jsem dnes spíš chuť napsat nějaký takový obyčejný článek a tak je tady. O minulosti, v mém případě konkrétně tématu dětství, dopíšu jindy.

Zbožňuju tohle nádherný počasí (: Jsem nadšená, že můžu vyrazit ven jen v tričku a sukni. A tempo jakým je blíží konec školního roku je naprosto šílené a neuvěřitelné. Kam ten rok vlastně utekl?!
Během posledních asi dvou týdnu jsem začala chodit spát dřív a budím se teď, aniž bych musela mít budík, už před šestou, což je aspoň podle mě, úžasné. S mým běháním to zatím tak slavné není, ale... pracuje se na tom :D

Nad čím jsem jinak uvažovala. Myslíte si, že knižní postavy prožívají nějaké životy po skončení jejich příběhu v knize? Nebo jste toho názoru, že nic takového se dít nemůže už jen proto, že to přece jsou jenom knižní postavy? Já určitě patřím do té první skupiny. Protože vždycky u knih uvažuju, co se asi stalo po nich. Nebo u Harryho Pottera, tam je to něco obrovského. Ale naprosto mě překvapilo, že John Green patří spíš do druhé skupiny. Napsal, že má přístup ke stejnému příběhu jako my čtenáři, takže o postavách a jejich osudech neví o nic víc než my. Je to zvláštní, protože já jsem o tom takhle nikdy neuvažovala. A i když píšu a budu psát, vím skoro jistě, že to budou moje postavy se svými osudy, které budu mít v hlavě. Jako J.K. Rowlingová.

Tak pa (:


 


Komentáře

1 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 28. dubna 2012 v 8:24 | Reagovat

Já určitě přemýšlím o tom, co postavy dělají po skončení příběhu. Třeba u Odkazu dračím jezdců (to je pro mě něco jako pro tebe Harry Potter;) Já byla běhat včera!:D A výsledek - bolest v krku.
V chemii se cítím docela často hloupě, protože bych se musela moc zamýšlet abych se to naučila a tak toho většinou po chvíli nechám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama