ZOO AND STUFF

1. dubna 2012 v 14:04 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj,
tak jsem doma. Nejlepší z celého výletu byl stejně čtvrtek. Cesta ve žlutým vláčku pěkná, dostala jsem zdarma skvělý latté :) A doufám, že už na dlouho nebudu muset nikam jet s ČD. V Praze jsem byla až překvapená jak dobře se tam orientuju :D Před kinem jsem měla ještě chvilku čas, tak jsem - jak jinak - zašla do knihkupectví. Tam jsem neodolala a když jsem viděla One Day, musela jsem si to koupit :) Kino bylo dokonalý, o Hunger Games pak napíšu samostatný článek.

A pátek jsme strávili chozením po zoo v děšti. Ale ze začátku to bylo fajn. Viděla jsem krásný želvičky; skvělé gorily, které chce vidět snad každý, kdo jde do téhle zoo; můj oblíbenej medojed se přede mnou schoval a rozhodl se prostě nevylézt dokud neodejdu :D Pak jsme narazili na skupinu anglicky mluvících lidí, což bylo milý ;) Největší zážitek byli netopýři, kteří pořád lítali přímo kolem nás. Děsivý a úžasný zároveň :D

Večer jsme běhali po obchodech, koupila jsem si dvě krásný trička. A nakonec jsme skončili v Ikey, kde to miluju... nejradši bych tam bydlela :D

Zatím paa (:

Slyšela jsem někoho povídat, že tenhle pavouk vypadá jak z Harryho, takže jsem se na něj musela jít samozřejmě podívat :D A vážně, vypadá jak ten pavouk, na kterém Moody ukazoval kletby, které se nepromíjejí.A nakonec lístek z HG... (:
 


Komentáře

1 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 1. dubna 2012 v 15:59 | Reagovat

V Praze v Zoo jsem taky jednou byla. A ty netopýry si pamatuju. Jak jdeš dovnitř, je tam příšerný vzduch a ti... jo netopýři.
Je to super, že ČD dělá někdo konkurenci, jinak by to v tomto stádě byl už opravdu konec. To su ráda, že sis koupila One day a jsem strašně zvědavá co na to budeš říkat. Pokud se ti líbí začátek, máš vyhráno, směrem dál je to totiž jenom lepší.
Have a good time reading:)

2 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 1. dubna 2012 v 15:59 | Reagovat

Státě, jistěže státě a ne stádě. I když jak říká Freud, řádný přeřek (překlep) není náhodný:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama