BRIGHT NONSENSE

24. května 2012 v 20:45 | Lenča
O tomhle jsem chtěla napsat už dávno, ale nikdy jsem si na to nevzpomněla. Lizzie Bennet Diaries. Znáte Pýchu a předsudek od Jane Austenové? Jestli jste to nečetli, tak mi řekněte, co tu ještě děláte? Okamžitě vstaňte a utíkejte si to přečíst! Ale proč o tom píšu. Skupinka youtuberů, samých úžasných lidí se před nějakou dobou rozhodla uskutečnit projekt, který má jakoby uvést Pýchu a předsudek v moderním světě, aby ji tak nějak přiblížil dnešnímu člověku. Funguje to tak, že dvakrát za týden posílají youtube videa/vlogy, ve kterých "Lizzie" mluví o svém životě. A ať jste knihu četli nebo ne, rozhodně doporučuju: here :)

A jak trávím dnešní večer? Ehm. Abych se vyhnula učení a zároveň neměla výčitky svědomí, že zas jednou nic nedělám, čtu si Ústavu České republiky. Jasně, jsem úplně normální, pokud byste si náhodou nebyli jistí :D Náhodou je to docela zajímavé čtení. Ještěže mám dostatečný pud sebezáchovy a nechci studovat práva, tam by mě rozhodně o mou zálibu v zákonech připravili. Což je divný říct. Protože je stejně tak dobře možný, že mě na anglistice částečně připraví o moji lásku k angličtině. Stejně jako se to stalo spoustě známých od mých známých, se kterými jsem se bavila. Neznámým lidem z internetu. Chci říct, nemyslím si, že by se to mně mohlo stát, ale přecejenom se toho trochu bojím. I když v podstatě není čeho. Mám před sebou dva roky intenzivní přípravy na příjmačky a pokud mě neodradí právě tohle, tak už nic. A pokud mě to odradí, budu mít ještě čas rozhodnout se pro něco jiného. I když nemám tušení, co by to v takovém případě bylo. A proč zas přemýšlím o budoucnosti, když jsem chtěla psát jen o divném trávení svého volného času?

 


Komentáře

1 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 25. května 2012 v 21:27 | Reagovat

Pýcha a předsudek je úžasná knížka, jinak docela vtipný projekt. Mě se ale moc nelíbí ta slečna, prostě se na to podle mě nehodí, ale těžko najít někoho kdo jo, že?  Podle mě tě o zálibu v angličtině nepřipraví pokud se o ni připravit nenecháš:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama