KDE KOUPÍM VODĚODOLNÝ SEŠIT?

26. května 2012 v 8:29 | Lenča |  MY THOUGHTS
Nejlepší (nebo mnohdy ani ne tak dobré) nápady mě napadají když jdu spát. Proto mám u postele vždycky mobil a klíčové myšlenky si hned zapisuju, abych na ně nezapomněla. Ale přišla jsem na to, že poslední dobou mě různé nápady často osvítí taky ve sprše. Je pravda, že většinou na to nezapomenu než jsem pryč z vody, ale víte co by bylo "super cool"? Mít blok, který se nepoškodí vodou. Takže pokud jsi to tu čte někdo, kdo má v plánu mi dávat něco k Vánocům... :D

Když už mluvím o Vánocích, prý chce někdo zavést, že by se Vánoce psaly s malým v. Proč? Vždyť vánoce... to vypadá hrozně divně. Celkově mám ráda změny, ale když mi původní psaní přijde úplně logické, tak mě to štve. Zrovna o Vánocích i každý malý dítě ví, že jsou skvělý, důležitý, takže se prostě musí psát s velkým písmenem.

Abych se vrátila k tomu, co jsem psala na začátku, dobře se mi přemýšlí i když věším prádlo. Věšení prádla je obecně jedna z mála domácích prací (spolu s žehlením), která mě opravdu baví. Vždycky to věším tím způsobem, že tam dávám kolíčky ve stejné barvě jako je prádlo. Aneb kreativní i při věšení prádla :D Dneska ráno jsem u toho zrovna přemýšlela o vysoké. Zas a znova. O tom jak budu bydlet na koleji a budu zodpovědná sama za sebe a kupodivu to není hrozivá myšlenka. Vlastně se na to z nějakého ne úplně neznámého neznámého důvodu těším. Ta nezávislost, samostatnost. Možná to znamená, že jsem se konečně smířila s tím, že už nemůžu být znovu dítětem? :D Na jednu stranu si pořád říkám - Už jen dva roky, to je hrozný. To tak uteče! a na stranu druhou zase - To je strašný, ještě dva roky. Chci, aby to bylo už teď.

 


Anketa

Koho z níže uvedených máš nejradši?

Harry
Ron
Hermiona

Komentáře

1 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 27. května 2012 v 10:56 | Reagovat

Mě se třeba strašně dobře přemýšlí v autě a hrozně mi vadí když 'spolujezdci' řečí blbosti a ječí na sebe a tím ruší mé myšlenky. To s tím mobilem taky dělám, občas si do poznámek píšu třeba celou básničku když mě večer najednou napadne:) Vánoce s malým rozhodně ne, viděla jsem to hodněkrát ve starších knížkách a vždycky mě to bilo do očí. I když, člověk si zvykne na všechno že jo.
Závidím ti, že se těšíš na samostatnost. Mě to děsí. Pořád mi teď každý říká, co musím udělat, jak závisí můj další život na tomhle a tamhletom rozhodnutí a já se chci občas zavřít do pokoje a kašlat na všechno. Dospělost je hrozná, děsí mě.

Taky bych chtěla umět francouzsky, protože v originále to musí být teprve zážitek (i když jsem slyšela, že ten překlad je hodně dobrý), ale originál je originál;) Tak snad někdy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama