MIRROR INTO THE FUTURE

4. května 2012 v 14:57 | Lenča |  MY THOUGHTS
Vzpomněla jsem si jak jsme se s holkama zase jednou bavily o maturitě, o výšce a o všech těch plánech a někdo řekl, že by se na chvíli rád podíval do budoucnosti, jak bude jeho život vypadat. Já bych to udělat nechtěla. Jasně, pořád jsem nejistá a ráda bych věděla, co se stane, ale stejně - kdo si počká...
Když se rozhlédnu po svých kamarádech nebo spolužácích, na některých jde naprosto jasně poznat, jaká budou jejich budoucí povolání. Ve třídě máme nejmíň dva budoucí doktory. Jednu z kamarádek si už teď jasně dokážu představit jako právničku... A uvažuju, kde asi jednou skončím já. Už teď se vidím sedět někde v kavárně a psát. Pořád jen psát. Třeba pracovat v nakladatelství, pořád být obklopená knihami. Možná bych pro začátek mohla psát i do novin.

Nehodlám plánovat svou budoucnost do posledního puntíku. Říkám teď, že určitě nechci zůstat v Česku a chci se odsud nadobro odstěhovat. Ale kdo ví, co bude, až jednou opravdu na nějakou dobu budu v Anglii? A tak je to se vším. Momentálně vím, že snad v pohodě odmaturuju, pak se díky mé už teď systematicky prováděné přípravě dostanou na výšku. Nejspíš to bude anglistika, i když dva roky jsou pořád dlouhá doba a spousta se může změnit. Ale ten jeden velký sen už je tu dost dlouho na to, aby se najednou změnil.

Ještě před vysokou bych na nějaké léto (*a pak si vyděšeně uvědomila, že už budou jen dvě*) chtěla jet do Británie nebo Irska, popřípadě možná Francie. Pracovat nebo jako au-pair. Uvidíme. A pak, až budu na vysoké, můžu už během studia vycestovat někam pryč. A pokud ne, až vystuduju tři roky anglistiky, tak kdo ví, co se stane ;)

Kdybych měla počítat všechny své články o budoucnosti, nestačily by mi snad ani všechny prsty :D No nic, mějte se (: Krásnej víkend!

+ Edit /15:40/ Kousek od našeho domu se před chvíli srazily asi tři auta a jedno z nich patřilo účastnicím poslední Výměny manželek :D
 


Komentáře

1 E.l.a. E.l.a. | 16. května 2012 v 15:48 | Reagovat

Jo, taky někdy přemýšlím o své budoucnosti. Kam se asi dostanu na střední? Co budu dělat? Momentálně chci být spisovatelka, ale v Anglii. Ale už hodněkrát se to změnio, takže uvidím. :)

2 Lenča Lenča | E-mail | Web | 16. května 2012 v 19:21 | Reagovat

[1]: Tak to jsme na tom podobně, taky chci být spisovatelka a nejradši v Anglii (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama