LÉTO

25. června 2012 v 7:49 | Lenča |  MY THOUGHTS
Mohla bych říct, že mám velké plány na léto, protože i když jsou titěrné, pro mě velkými jsou. Pojedu k moři a těším se tam víc než bych čekala. Plavání nikdy nepatřilo mezi mé oblíbené činnosti, ale plavat v moři je jiné než někde na bazéně. Hlavně, v moři můžete plavat dál a dál. A mít sami pro sebe více prostoru než o jaký se na veřejném koupališti musíte dělit s desítkami lidi. Zapomenu na svoje příšerný vysvědčení a budu zas jednou žít tím co bude a co je.

Taky pojedu do Prahy a zůstanu tam tak dlouho jak budu moct. Protože to tam miluju. Procházet se po Karlově mostě jako bych tam už předtím nebyla stokrát a poslouchat jakou řečí kdo mluví. Možná zajdeme do naší oblíbené čínské restaurace, protože jsem si jistá, že si nás ti milí lidé budou pamatovat. Budeme se s mámou procházet po obchodech a nakupovat a bude to skvělý, protože na sebe konečně budem mít zase čas. Zajdu do nějakého knihkupectví (nebo možná do všech, které potkám) a nebudu chtít odejít. V Luxoru budu hledat knihy Johna Greena, protože někdo říkal, že je tam viděl.

A budu mít čas se zastavit. To je ten největší plán léta. Nikam nespěchat. Usmívat se na lidi a smát se s lidmi. Dám se do řeči s někým, koho vůbec neznám. Můžu se rozběhnout a nezastavit se dokud nebudu moct. Budu chodit po lese a zpívat si. Běhat v dešti a smát se. Pouštět si při otevřeném okně muziku a tancovat radostí. Plánem mého léta je hlavně něco dělat, i kdyby to nedávalo smysl. A současně si vzpomenout, že se občas musím zastavit a přemýšlet.

A teď už jdu. Na pár posledních dnů do školy a pak už se jen bavit. Mějte se :)
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 25. června 2012 v 13:50 | Reagovat

Zastavit se a dívat kolem sebe, to je opravdu skvělý plán.
Tak at´se ti daří. Luxor jsem zatím nenavštívila, jednou snad.
I v Praze je hezky, copak musí všichni jezdit jen k moři? (řečnická otázka...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama