MYŠLENKY

8. června 2012 v 17:14 | Lenča |  MY THOUGHTS
Optimista není ten, kdo ignoruje nepříjemnosti; ale ten kdo dokáže být šťastný i přes ony nepříjemnosti. So cheesy... ale co. Myslím, že jsem někde slyšela/četla nějaký podobný citát, ale netuším kde a netuším jak přesně zněl. Vlastně si nejsem úplně jistá, jestli jsem ho nakonec neslyšela jen ve své hlavě.

Co se jinak děje? Myslím, že snad každý víme jak je hrozné, když někoho milujete a on vás nemiluje zpátky. Ale kdybych se sama do stejné situace nedostala, nikdy bych nevěřila jak je hrozné, když je do vás někdo zamilovaný a vy do něj ne. Je mi ho líto. Vážně neskutečně líto. Někdy si přeju, abych se občas dokázala chovat cynicky. Neohlížet se tak moc na to jak se někdo jiný cítí... i když vlastně asi ne. Protože pak už bych to nebyla já.

Včera a dneska už mám konečně po všech těch testech dny odpočinku. Konec školy mě nutí se smát ještě víc než kdy jindy, jestli je to tedy vůbec možné... už dlouho jsem se nenasmála tak moc jako včera, když jsem si přes skype volala s kámoškama :) A mám na stěně plakát One Direction. Ach jo :D Ale co, pohled na ně je pěknej :D Uklidňující. Připomíná mi, že mám pořád příležitost chovat se občas jako malá holka, i když už malá nejsem. A taky nový plakát Taylora Lautnera, jak říkám druhého nejkrásnějšího člověka na světě :D (Po Darrenovi.)

 


Anketa

Oblíbený člen One Direction?

Harry
Liam <3
Zayn
Niall
Louise

Komentáře

1 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 9. června 2012 v 7:27 | Reagovat

Ano přesně, taky jsem nikdy netušila jak je to hrozné na té druhé straně. Je to snad ještě horší než když je člověk zamilovaný, protože to má aspoň dobrý pocit, že nikomu neublížil.
Směj se, budeš žít aspoň tisíc let:D Nicméně o tom optimismu je to zajímavé. Asi jsem optimista, nikdy jsem o tom nějak nepřemýšlela, ale vždycky se mi něco stane a chvíli jsem smutná a potom nikdy ne víc než za den už na to zase zapomenu. Hmm, zvláštní vlastnost.

2 Cornelia Cornelia | Web | 9. června 2012 v 11:44 | Reagovat

Též souhlasím. Mám takové prokletí, že se do mě všichni mý kamarádi zamilovávají, ale už za ta léta jsem si vybudovala obraný systém, beru to tak, že nemilují mne, protože kdyby ano milovala bych i já je, milují nějakou iluzi, kterou o mne mají a za to si můžou samy. Ano není to úplně ohleduplné ale lepší než kvůli každému zažívat muka..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama