TAK.

3. června 2012 v 19:48 | Lenča |  MY THOUGHTS
Nemít čas psát na blog. Nemít na to náladu. Mít zvláštní chuť pořád běhat, jezdit na kole a cvičit. Promiňte mi, už přestanu psát v infinitivech. Dostala jsem jedničku podtrženou z angličtiny. Hrozně blbě napsala test z matiky, ve kterým jsem si opravdu věřila, že to umím. Měla jsem jeden z nejlepších slohů ve francouzštině. V chemii jsem si opět připadala hloupě. Ale ono se to vyrovná.

A víte, známky nejsou to nejdůležitější. Jasně, to říká každý a pořád. U mě to nikdy nebylo o tom, aby byli spokojení rodiče. Vždycky jsem ze svých špatných známek byla víc zklamaná já než rodiče. Ale v poslední době je pro mě čím dál víc důležité ne jestli mám jedničku, ale to, jestli jsem si z toho něco vzala a opravdu se něco naučila. Ale to jsem teď nemyslela. Spíš, že mi záleží na tom, jestli jsem si ty známky zasloužila. Kdybych si prostě napsala tahák a všechno z něj na testu opsala, nikdy bych nemohla být spokojená. Možná jsem naivní, ale radši budu mít z chemie na vysvědčení trojku než mít sice třeba jedničku nebo dvojku, ale díky taháku.

Abych už přestala o škole, začíná druhá řada Glee Projectu. A všichni, kteří tam jsou, jsou naprosto skvělí, báječní. Blake, Dani, Abraham... prostě všichni. A Charlie mi hrozně připomíná Finna :D

 


Komentáře

1 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 4. června 2012 v 14:56 | Reagovat

U mě to je tak napůl, rodičům záleží na všech předmětech. Jistě, mě taky, ale přece jenom jsem mnohem víc zklamaná když mám z němčiny dvojku, protože vím, že mám na jedničku. Ale když dostanu z matiky trojku, tak mi to v podstatě tolik nevadí, protože matiku neumím a nikdy jsem neuměla. Takže chápu jak to myslíš.
Ze bioly třeba taky budu mít dvojku a přesto jsem spokojená, protože sem si z toho roku odnesla maximum, jenom mě nevyhovuje systém písemek. Hmm... sou to jenom známky.
Ten pocit, že musím něco dělat, cvičit, jezdit na kole znám... popravdě takový pocit mám asi celý život:D

2 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 5. června 2012 v 16:49 | Reagovat

Jahody a třešně!:) Zrovna jsem si byla natrhat (v tom dešti bohužel... buhou plné vody).
Já se třeba docela ráda učím, ale když se naučím a stejně dostanu špatnou známku, když píšem na něco na co vůbec nemáme psát. Naše škola je v tomhle fakt úžasná. Ale jo, já ti tu aktivitu přeju!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama