DALŠÍ DÍL GLEE

28. září 2012 v 6:16 | Lenča |  GLEE
Řada 4, Epizoda 3 - Makeover
Spoiler alert!

Ten začátek byl super. Co by mohlo být lepší než začít Blainem ;) Everybody Wants To Rule to World bylo skvělé. Jejich sledování filmu přes skype s Kurtem vtipné. A nic mě nepobavilo víc než on převlečený za kouzelníka. Měla jsem záchvat smíchu. Vždyť to je Harry Freaking Potter :D

V tomhle díle se poprvé objevila Sarah Jessica Parker a já ji mám ráda (: Nevěděla jsem, že umí i zpívat.

Duet Sama a Britanny byl dobrý. Líbí se mi ty nečekané kombinace pro duety v nové řadě a to, že jsou skutečně dobré. Jejich přátelství je sice pěkný a všechno, ale už teď je skoro jasné, že to bude další drama.

Mimochodem, je to jenom můj dojem nebo teď byla Rachel hůř oblečená/učesaná než v prvních dvou dílech jen kvůli makeoveru? Každopádně, všechny ty šaty jsou tak krásné a perfektní.

Jsem ráda, že to celé konečně bylo i o Kurtovi a Blainovi. Ale ach jo, já nechci, aby se rozešli. A nechci, aby se Blaine vrátil k Warblerům =/ Sice nic takového neřekli, ale... Řekněte mi - že se to nestane? :(

A Rachel s Brodym! První jejich duet, který zbožňuju. Ta písnička (A Change Will Do You Good) popravdě není až tak skvělá, ale celá ta scéna je naprosto nejlepší. A jak pak Rachel řekla, že mu chce uvařit večeři... nejsem si jistá, jestli to tak divné připadlo jenom mně nebo to takové opravdu bylo. Ale yay, mám z nich takovou radost (to zní hloupě, ale cítím to tak). Pak někdo klepe. A kdo by tušil, že to bude Finn? (Všichni. Až na Rachel.) Sama jsem zvědavá jak to dopadne. Nechci, aby bylo Finchel zase Finchel. Nejsem si úplně jistá, ale myslím, že Brody je pro Rachel vážně lepší. Prostě proto, že s ní a Finnem to vždycky bylo a je tak komplikované zatímco s Brodym se to zdá být snadné :)


Netěším se na příští díl, ale vůbec ne. Nechci aby se stalo to, co se stane. Prostě ne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama