BRITNEY A GLEE

21. září 2012 v 20:09 | Lenča |  GLEE
Řada 4, Epizoda 2 - Britney 2.0
Spoiler alert!

Nový díl Glee. P-e-r-f-e-k-t-n-í. Britannina písnička se mi tak moc nelíbila. Ale její storyline ano :)

Mash-up z Boys (od Britney) a Boyfriend (Justin) v podání Blaina a Artieho je dokonalost. Nečekala bych, že zrovna oni dva budou znít dohromady tak dobře, ale je to tak. Rozhodně lepší než Justin.

Jsem tam ráda, že Rachel a Kurt bydlí spolu.

Pokud bych si měla vybrat svou oblíbenou scénu s tohohle dílu, mám jasno - Womanizer. Nejúžasnější. Mám tu písničku ráda i v originále. A v podání Unique (spolu s Marley a Tinou) je to prostě úžasný. Jedinečný (:


A je tam Brody. Dokonce tancuje s Rachel. A já si nejsem ani jistá, jestli se mi Ooops I Did It Again vlastně líbilo. Ne, že by to svým způsobem nebylo úžasné. Prostě to není jako Rachel.

A Jake. Íííí xD Jake a Marley a jejich naprosto skvělá, perfektní, nejlepší společná písnička. Když jsem na to koukala, něco mi došlo. Vždycky jsem tak trochu chtěla, aby Puck a Rachel byli aspoň na chvíli opravdu spolu a Jake s Marley jsou vlastně jako Puck no.2 & Rachel no.2 :D I když o Marley už víme, že je hodně jiná než Rachel. Především mnohem méně otravná. Takže Jake a Marley? Musí být nakonec spolu a budou! Já to nechápu - proč by si někdo vybral chodit se slepicí Kitty, když může být s někým tak úžasným jako je Marley? Pak ta rvačka v jídelně. A Puck! :))

Ta scéna Rachel & Brodyho (Brochel? :D) Whatever we're doing, I'm thinking of kissing you (: Aww.

A nakonec, Jake je konečně v Glee. A Marley zpívá znovu. Ale co bychom chtěli, vždyť je to nová Rachel ;) A že by se Cassie konečně trochu uklidnila? Oui oui. Co se týče Britanny, stejně si nic nevyřešila. A Rachel? Že by se konečně rozhodla zapomenout na Finna? To není možné :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama