FIRST DAY OF SCHOOL (:

3. září 2012 v 21:52 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj všichni,
doufám, že jste měli stejně dobrý první den školy jako já. Včera jsem si šla lehnout v deset a stejně neusnula dřív než po jedenácté. Mít twitter v mobilu je super do té doby, dokud se nesnažíte usnout a mobil jako by říkal "chceš jít na internet! honem, víš, že tam chceš jít" :D

Ale zpět k dnešku. Samotnou mě až překvapilo jak ráda jsem zase viděla všechny svoje spolužáky. Vážně jsem to léto potřebovala. Ve škole jsem strávila asi jen půl hodiny a pak šla do knihovny. Půjčila jsem si dneska Velkého Gatsbyho, což si chci dávno přečíst, takže se nemůžu dočkat, až začnu. A pak ještě dvě knížky od Milana Kundery :) Doma jsem pak dočetla Jedenáct minut od Paula Coelha. Hrozně zvláštní kniha. Nevím, co k ní říct, co si o ní myslet. Nejsem si ani jistá, jestli se mi líbila nebo ne. Zvláštní, ale tak to je. Jediné, co můžu říct jistě je, že konec byl sice šťastný, ale jinak docela zklamání.

Kromě toho, že jsem hodně četla, jsem dneska zase jednou malovala. Obraz, kde mají všechny věci jiné barvy než obvykle. A tak podobně. A teď koukám už dvě hodiny nonstop na Willa a Grace. Konečně jsem po Community našla něco, u čeho se můžu smát a narozdíl od Přátel nebo HIMYM ještě neznám všechny díly nazpaměť.

Bye!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama