TODAY IS AWESOME.

25. září 2012 v 23:16 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj,

mám skvělou náladu. Narozdíl od rána. Abych začala pěkně od začátku, měla jsem natažený budík na půl třetí, protože to jsem celá já. Proč bych měla čekat na nový díl How I Met Your Mother až do rána, když se na něj můžu podívat v noci, že ano? (Nebyl to jeden z nejlepších dílů, ale stejně se mi líbil.) A když už jsem byla vzhůru, pustila jsem si i nový díl Switched at Birth, který už nechci ani vidět stejně jako nechci vidět žádný z těch starých dílů, přestože jsem se na ně ještě do minulého týdne dívala pořád dokola. Já prostě nemám tušení, co se děje a co se stane a vím, že ať to bude cokoliv, tak to bude něco hroznýho. Zašlo to až tak daleko, že brečím po každém díle už jen proto, že se Emmett a Bay nedali znovu dohromady.

Pak jsem šla ještě na pár hodin spát a zdálo se mi, že jsem se setkala s Jo Rowlingovou. Byla jsem někde, kde mi to první připadalo jako LeakyCon, ale pak to zase jako LeakyCon nevypadalo. Byla tam Evanna Lynch a já se s ní bavila a pak jsem viděla JK Rowlingovou! Mluvila jsem s ní a děkovala jí a pořád dokola ji objímala. A chtěla jsem o tom napsat na twitter, protože to je něco, co bych udělala. I když je to ve snu. A pak jsem se probudila. A brečela. To je zčásti proč většina mého dne nestála za nic. Myslím, že daleko horší než mít noční můry je mít sny, které se zdají být tak živé a tolik byste chtěli, aby byli pravdou, ze kterých se musíte probudit.

Mimochodem, zdá se mi, že jsem dlouho nepsala o tom, co čtu. Jsem už skoro na konci Velkého Gatsbyho od F.S. Fitzgeralda a pořád jsem si tak úplně neujasnila, co si o celé knize vlastně myslím, takže uvidíme až to dočtu. A začala jsem číst knížku Anna and the French Kiss, která se mi zatím hrozně moc líbí :)

Dobrou noc (:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama