VYSOKÁ. ZAS UŽ.

20. září 2012 v 22:22 | Lenča |  MY THOUGHTS
Potřebuju psát. Mám toho v hlavě tolik, že nevím kde začít. A víte, co udělám, když mám až moc témat a nevím, kterým z nich začít? Nepíšu vůbec. Což je na nic. Jdu psát. I když to možná bude trochu zmatené.

První věc je tak aktuální, že ještě nejmíň hodinu nepůjdu spát, i když chci ráno brzo vstát a stihnout se ještě před školou podívat na Glee a Awkward. (Kdybych se neznala, směju se sama sobě. Aha, já se stejně směju :D) Zpátky k té aktuální věci. Vysoká. Opět. A pořád. Je to aktuální a ještě další dva roky bude. A pak vlastně taky. Takže ještě kolik? Nejmíň pět let, spíš víc ;)

Vždycky jsem chtěla jít na školu do Prahy a myslím, že bych pořád chtěla radši tam, ale začínám vážně uvažovat o Brně. A to ne jen proto, že mi už Regiojet stejně nebude jezdit ani do Prahy :D Už teď si v hlavě dělám neviditelnej seznam pro a proti, ale myslím, že hlavní rozhodující budou dny otevřených dveří. Uvidím podle nich. Vždyť ještě ani pořádně nevím, jestli chci vážně studovat angličtinu. Tedy, na 95% jo. Ale těch zbylých pět musím taky pustit ke slovu :D

Dobře, ty plusy a mínusy musí z mé hlavy. Jsem si jistá, že Praha bude mít víc pro, takže se podělím o výhody Brna. 1) Je tam Nikča. :D 2) Není to Praha (což se technicky dá vzít jako nevýhoda i jako výhoda :D). Neberte mě špatně, já Prahu miluju, ale Morava je prostě Morava ;) 3) Angličtina se dá snadno studovat jako dvojobor. Nemám toho ještě zjištěnýho úplně nejvíc, ale myslím, že v Praze je samotná anglistika tak náročná, že by se to s ničím dalším zkombinovat nedalo. 4) Rozhodně je snažší se tam dostat.

Chtěla jsem toho psát víc, ale vážně bych už měla jít spát. Budu tu zase zítra, určitě. Dobrou noc neboli Bonam noctem ;) L.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama