BORN LIKE SISTERS TO THIS WORLD.

16. října 2012 v 22:06 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)

Musím zase jednou napsat takový ten ukecaný článek. Možná jsou o ničem, ale já je píšu snad nejradši. I když bych se asi právě měla učit nebo spát nebo tak něco. Poslouchám teď Reginu, tahle nová písnička je hodně podobná její všeobecně asi nejznámější - Samson a stejně jako ona, i How je naprosto úchvatná.


Dnešek byl zvláštní. Celý den jsem byla unavená, bolela mě hlava a když jsem po páté šla domů s vědomím, že se budu muset nejmíň hodinu učit, ta představa mě děsila. Ale doma jsem si pak, jako to poslední dny dělám pořád, sedla na zem k topení, uvařila si čaj a měla víc energie než za celý zbytek dne. Někdy je možná potřeba rezignovat a smířit se s tím, že to, co budete muset dělat, bude nepříjemné k tomu, aby se to nakonec obrátilo k dobrému. Píšu nesmysly? Píšu nesmysly.

V neděli jsem konečně dočetla My Sister's Keeper. Trvalo mi to docela dlouho, protože je to místy celkem nuda. A taky, někdy je těžké číst něco o čem předem víte, jak to dopadne. (Viděla jsem film.) Pokud ovšem nejde právě o My Sister's Keeper a nakonec nezjistíte, že knížka končí úplně jinak než film. Připadá mi divné to tak říct, ale chápu, proč se ve filmu rozhodli ten konec změnit. Knížní konec je totiž hrozný, příšerný, nelogický. Nelíbil se mi. Vlastně mě asi hlavně štvalo, že film i knížka skončí každé nějak jinak. Ale přestože ji teď kritizuju, určitě vám knížku i film (v češtině Je to i můj život) doporučuju. Ne nutně dohromady. A když už, možná první přečtěte knížku, měla jsem to tak udělat :D

Pa, L.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama