HAPPIEST OF HAPPINESS

3. října 2012 v 18:41 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)

Zase jednou skvělý den. Vážně, kdyby ty pondělky nebyly tak hrozné, byl by celý týden úplně v pohodě. Přišla jsem ze školy a šla rovnou ven, protože je tam nádherně. Je jen málo pocitů tak dobrých jako na chvíli si lehnout do trávy, pozorovat oblohu a prostě být šťastná. Taky jsem byla až do dneška přesvědčená, že zítra píšeme test z matiky a zjištění, že to bude až v pátek, mě značně potěšilo. Znamená to totiž, že se aspoň pro jednou neučím až na poslední chvíli, ale už dneska. U písniček (Glee mash-up - I Feel Pretty/Unpretty z hlavy nikdy nedostanu.) a bez stresu.

I ve škole je to teď fajn. Včera jsem byla nadšená, že jsem v dějepise něco věděla. Probíráme USA, takže proto. Není se čemu divit, když svůj volný čas trávím zjišťování informací o amerických prezidentech a snahou vyjmenovat všech padesát států. Hmm... tolik k mým neobvyklým zájmům :D Ale i jinak jsem zatím se vším tak nějak spokojená. Z fyziky mám první známku jedničku a dokonce i chemie mi zatím jde.

Mám v plánu (už asi dva týdny) článek o Freudovi, ale obávám se, že než se k tomu dostanu, budu mít myšlenek na články čtyři. To mi připomíná - Měla bych napsat článek o lenosti. Myslím, že na to mám potřebnou kvalifikaci :D I když - a musím zaklepat - poslední dobou se mi víceméně daří mou lenost aspoň částečně překonat.

Knížky? Knížky! Hned po tom, co jsem dokončila Anna and the French Kiss, jsem začala číst autorčinu další knihu - Lola and the Boy Next Door. A mimochodem, sama Stephenie odpověděla na můj tweet o Anně! Yay (: A zároveň čtu taky My Sister's Keeper od Jodi Picoult. Udělala jsem chybu, že jsem se dřív podívala na film (v češtině - Je to i můj život), ale nemohla jsem odolat. A i když goodreads ji moc dobré hodnocení nedává, většina lidí říkala, že se jim tahle knížka líbila, tak jsem zvědavá.

Mějte se! L.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama