IT'S A BEAUTIFUL DAY, YEAH.

26. října 2012 v 8:00 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)
Bude sněžit! Že bude? Doufám, že bude. Teď poslouchám Selenu Gomez (až podivně moc se mi začalo líbit Love You Like A Love Song) a chystám se k babičce. Ve čtení jsem pořád teprve na začátku The Casual Vacancy. Zatím se mi to líbí, ale taky se to čte docela těžko, hlavně kvůli té velké spoustě postav. V posledních týdnech jsem viděla x rozhovoru s Jo Rowlingovou a všechny mě jen víc a víc ujišťují o tom, jak úžasná je. Pár lidí na youtube taky mluvilo o tom, jak se s ní setkali v rámci jejího rozdávání podpisů. Jak se každému během podepisování podívá do očí. Jednou se s ní taky setkám :)

Tenhle týden jsem taky četla Lola and the Boy Next Door, což je v pořadí druhá kniha od Stephanie Perkins (o té první jsem psala tady). Stejně jako Annu, i tuhle jsem přečetla rychle, protože je to skvělá kniha. Oddechová a milá, šťastná a o nic míň úžasná než jiné, vážnější knihy.

Včera jsem (díky mámě) zjistila, že v listopadu bude v kinech druhá část Rozbřesku. Vůbec jsem nevěděla, že to má být už tak brzo. Jsem zvědavá, protože první část se mi líbila víc než celé tři předchozí díly dohromady. Zároveň si nejsem úplně jistá co tam dají, protože třetí část knihy (pozn. knižní Rozbřesk je sice jedna kniha, ale rozdělená na tři části), která právě ve filmu bude, mi přišla příšerně nudná. Tak uvidíme. Každopádně jsem zvědavá hlavně na Renesmée :)

Zatím pa, L.
 


Komentáře

1 Nia Nia | Web | 27. října 2012 v 12:12 | Reagovat

Taky už se těším na sníh. Doufám, že letos nebude taková břečka.. Jinak na druhý díl Rozbřesku se taky těším, jsem zvědavá, jak to dopadne :) Nejvíc se mi líbil zatím první film.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama