NEDĚLE.

7. října 2012 v 16:34 | Lenča |  MY THOUGHTS
Venku pršelo. Nebo spíš lilo. Vyběhla jsem jen tři metry s košem do popelnice a stihla jsem zmoknout. Našla jsem dlouho nenošené náušnice s černýma kočkama, které mají zelené oči a tak je mám na sobě.

Včera jsem něco hledala v Bajkách Barda Beedleho a od té doby mi leží na stole. Už jsem úplně zapomněla jak krásná je to knížka. A teď nemám na mysli její obsah (i když ten je samozřejmě tím hlavním a mám celou tu knížku moc ráda), ale její obálku. A taky celkově ilustrace. Je radost se na ni jen dívat.

Slavíme dnes bráškovy narozeniny, bude mu pět. Tentokrát jsme pekli dort ve tvaru Titanicu, protože brácha je jím posedlej :D A hraju si z legem. Nejgeniálnější hračka na světě? Rozhodně. Už mě nebavilo poslouchat dědovy kecy, tak jsem přišla psát článek.

K něčemu důležitějšímu - Londýn. Ano, ano. Říkám to po stopadesáté, ale teď už vím na 99%, že tam příští rok pojedu. Protože naše škola pořádá v květnu zájezd - Londýn a okolí. Takže mám (minimálně) tohle nebo jedno z toho, co chci v létě. Chtěla jsem na LeakyCon, ale myslím, že jsou na ten londýnský už vyprodané lístky, jinak by to i šlo. Anebo Summer and the City, což je úplně nejlepší youtube gathering, kde bych se mohla sejít s tolika kamarády a taky spoustou úžasných youtuberů. A ještě úplně nejlepší by bylo najít nějakou brigádu v Británii na celé léto. Udělám průzkum a pak vás budu průběžně informovat :)

Zatím ahoj :*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama