RAMBLING.

12. října 2012 v 7:15 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)
Mám rozepsané dva články, ale ani jeden z nich ještě není z hotový a ani jeden se mi nechce dokončovat. Takže napíšu úplně něco jiného. Moc jsem teď nepsala a ne proto, že nebyla inspirace, ale protože se asi dostavila ta lenost, která mě minulý týden obešla.

Dneska jdu poprvé volit. A už jsem rozhodnutá. I když včera jsem si ještě jistá nebyla a do odpoledne zbývá spousta času. Ale myslím, že už mám dost důvodů proč volit koho volím. A pokud můžete, jděte i vy k volbám. Vím, že si spousta lidí říká, že to nemá smysl, ale pokud si tohle řekne každý druhý, pak je dost možné, že ve výsledku "vyhraje" úplně jiná strana než jaká by vyhrála, kdyby volilo více lidí.

Ale dost o volbách. Začala nová série Gossip Girl, v pondělí byl nový díl a já se dívala. Celkově si pořád myslím, že je to nesmysl, ale jsou dny, kdy to sleduju hrozně ráda a dny, kdy to nechci ani vidět. Někdy se to mění po minutách. Tenhle týden jsem viděla v obchodě knížku Gossip Girl udělanou jako komiks a musela jsem se opravdu hodně ovládat, abych si to nekoupila, protože to vypadalo hrooozně zajímavě :D

Co čtu? The Casual Vacancy, novou knížku Jo Rowlingové! Jde to hodně pomalu, částečně i kvůli anglčtině. Je sice pravda, že víc než polovina knížek, co čtu, je v angličtině, ale tohle je těžší, protože to nejde rychle a musím se na to víc soustředit. Ale až budu vědět víc, dám vám vědět, co si o knížce myslím. My Sister's Keeper jsem ještě taky nedočetla, jsem teď někde ve dvou třetinách a mám z ní smíšené pocity. Čekejte článek o knize, snad během víkendu.

Zatím ahoj x
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama