UŽ NECHCI GLEE ANI VIDĚT.

5. října 2012 v 8:19 | Lenča |  GLEE
Řada 4, Epizoda 4 - The Break-Up
Spoiler alert!

Napíšu o Glee hned, ještě než půjdu do školy, protože na to nemůžu myslet po zbytek dne. Řeknu, že nový díl byl příšerný a zároveň skvělý. Mám ráda Ryana Murphyho a všechny ostatní, ale v tuhle chvíli je zároveň všechny tak nesnáším za to co tu udělali.

Že jsem brečela vám řeknu rovnou, abych s tím pak neotravovala v každé druhé větě. Začala jsem brečet už, když Blaine (a Finn) zpívali Barely Breathing a pak jsem nepřestala až do konce. Což jsem čekala. Vlastně mě překvapilo, že s tím jak díl skončil, skončil i pláč. Pak už to bylo spíš naštvání na celé Glee a tak podobně.

Finchel - Rachel zpívala s Brodym Give Your Heart a Break, to bylo skvělé. Krásná písnička a jejich podání hodně povedené. Nejlepší bylo jak na Finna pak na konci Rachel ječela, protože si to zasloužil. Jasně, je mi Finna taky líto. Ale panebože, co si o sobě myslí? Jsem ráda, že se rozešli a pokud mám být úplně upřímná, ani nechci, aby se k sobě vrátili. Aspoň ne v blízké době. Na konec všichni zpívají The Scientist a tu písničku miluju. Dost se hodí k té scéně.

Klaine - Blaine zpíval Teenage Dream a samozřejmě to bylo víc než perfektní. A brečel. A já brečela. A Kurtův výraz. A pak přejdeme k věci... já celou dobu byla tak trochu naštvaná na Kurta, protože ho odbýval. I když to bylo jenom kvůli tomu, že měl svou úžasnou vysněnou první práci, takže Blaina trochu nechápu. I když chápu. A pak se dozvídáme, co se stalo a já tomu prostě nechtěla věřit. Věděla jsem, že se mají rozejít, ale tohle?! Pořád tomu nechci věřit. (A pomíjím teď celé tvůrce Glee a nevysvětlitelné změny v povahách postav.) Blaine, proč? Panebože. A on pak ještě říká něco naštvaně. V tuhle chvíli jsem to musela aspoň na pět minut vypnout, protože se to dál nedalo. A pak všichni zpívají Don't Speak a zase je to úžasné a přitom tak smutné. Sidenote: Rachel chodí spát namalovaná? :D

Britanna - Konečně dostanou trochu místa. Málo. A je to trochu divný. Ale Santana zpívala Mine od Taylor Swift a to bylo krásný :) Ty dvě se k sobě vrátí, to víme.

Wemma... dostala kolik? Pět minut? Spíš míň. Stejně to nikoho nezajímalo. Stejně nevíme, jak to vlastně dopadlo. A stejně se nakonec vezmou.

Taky tam byla Marley a Kitty a Jake, což v téhle epizodě ve srovnání se vším ostatním samozřejmě nikoho nezajímalo. Ale jsem ráda, že se s tou hroznou holkou Jake rozešel.

Proč mi to ty seriály dělají? Nejdřív ten poslední díl Doctora Who a teď tohle. Jenže narozdíl od Amy a Roryho, Blaina a Kurta ještě pořád uvidíme, i když pravděpodobně ne spolu. Nevypadá to, že by se k sobě ještě kdy měli vrátit, i když to všichni chceme už teď :(

V tuhle chvílí mám chuť přestat Glee navždycky sledovat, protože agrrrh! Ale sama víc než kdokoliv vím, že toho nejsem schopná. Miluju Glee, přesto jak mě v tuhle chvíli štve.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama