VOLBY A TAK.

13. října 2012 v 23:08 | Lenča |  POLITIKA
Jen jedno slovo. Proč. V celé republice vyhrála na celé čáře ČSSD s komunisty v těsném závěsu. A u nás v Olomouckém kraji je to přibližně stejné. Are you f*ing kidding me? Pořád jsem ale ráda, že jsem mohla konečně jít volit a když to teď vidím, jsem ještě víc ráda, že jsem volila koho jsem volila, i když to ODS ani náhodou nepomohlo.

Víte, neberu nikomu sociální demokracii. Jasně, nevolila bych je, ale ještě bych to třeba dokázala pochopit. Ale komunisti?! Sakra, proč? Může mi to někdo vysvětlit? Snažím se být tolerantní a nezasahovat nikomu do jejich názorů, ale nevím jak vy, ale já to prostě nechápu.

Ale aspoň, že do senátu tady u nás (technicky ne u nás, protože patříme pod jiný obvod, ale to je jedno) dostal nejvíc hlasů ten nejlepší kandidát.

Dnes to u mě vypadá na ponocování, protože pořád čtu My Sister's Keeper a chci to už dočíst. Jinak jsem dnes přečetla asi 30 prvních stran z Fifty Shades of Grey. Nemám totiž ráda, když lidi kritizují to, o čem nic nevědí a tak jsem to začala číst, abych si z toho mohla dál dělat srandu :D Ale nešlo to. Ze začátku jsem se tomu jak je to děsný smála (hlavně těm obrovským podobnostem se Stmíváním) a pak mi došlo, že je to celé jedna velká ztráta času.

Dobrou noc xx
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama