A GLEE JE ZPÁTKY.

9. listopadu 2012 v 7:10 | Lenča |  GLEE
Řada 4, Epizoda 5 - The Role You Were Born to Play
Spoiler alert!


Blaine si o víkendu už ani negeluje vlasy - tak poznáte, že se něco děje. Zpívá Hopelessly Devoted To You, což se vzápětí ukáže i jako jeho písnička na konkurz na Grease (= Pomádu, ale anglický název zní lépe). Blaine brečí. Finn si kouše nehty. Nevím, začátek mě nezaujal. Zbožňuju Blaina, ale nějak to nepůsobilo moc... skutečně? Ano, nepůsobilo to moc skutečně.

Pak se objevuje Mercedes a Mike, které jsme už dlouho neviděli a jejich role v díle sice není ukázána jako nijak moc velká, ale je fajn, že tam zase byli. Pak řešíme drama Emmy a Willa, které tak nějak nikoho nezajímá. Vážně, je to o ničem. Měli by to buď vynechat/projít rychleji anebo se snažit to udělat nějak, aby se na to dalo koukat.


Jako tančící fotbalista Ryder přichází Blake Jenner z Glee Projectu! Který ho mimochodem neměl vyhrát, Aylin i Ali byly lepší... ale přesto, zpívá dobře, hraje dobře, tak co - uvidíme.

Nejzajímavější (jediná zajímavá?), alespoň pro mě, byla v tomhle díle storyline s Unique. A Sue je zpátky! Vypadalo to sice, že se změnila. Ale kdepak, zase je to ta příšerná osoba, stejně jako dřív. Unique a Marley zpívají Blow Me One Last Kiss a já tu písničku zbožňuju. Snad bych řekla nejlepší scéna z dílu, celé moc povedené. Jsou spolu úžasné.
Finn dělá něco užitečného, v tomhle dílu rozhodně. Taky zpívá s Ryderem Juke Box Hero, což se mi osobně nijak zvlášť nelíbilo. Ale Ryder se hlásí na roli Dannyho. Blake se baví s Marley! A Jake? Žárlí. Jen ať žárlí. A nebyla by to Kitty, aby se nechovala jako kráva. Nezapomene samozřejmě ani na 50 Shades of Grey referenci... ale pak, s tím jak jsou ty odkazy všude, už to nikomu ani nepřijde vtipné.


Everybody Talks v podání Jakea a Kitty je skvělé. Tak moc jak nemám Kitty ráda se jim tahle písnička povedla. Teď pro změnu žárlí Marley. Pak všichni čtyři zpívají Born to Hand Jive, což je hrozná písnička, ale to vystoupení vlastně nebylo špatné. Nakonec role Sandy a Dannyho dostane Marley s Blakem, i když si osobně myslím, že mnohem lepší by byla Marley s Jakem.


Nejsem si jistá, jestli je to přičiněním Alexe, který Unique hraje anebo jestli se tvůrci rozhodli jednou zase něco udělat naplno - každopádně se to povedlo. Unique bude hrát v Grease holku a tak to má být. Ať jde Sue někam. A nakonec přichází něco, co nikdo (všichni) nečekal. Ale nemůžu prozrazovat velká překvapení.


Jinak byl tohle první díl, ve kterém nebyla Rachel! A mně to nedošlo až dokud díl neskončil, takže jsem si její nepřítomnosti ani nemohla náležitě užít. Mám ji ráda, ale vážně jsme si od ní konečně jednou potřebovali odpočinout. V příštím díle Grease nebo bych spíš měla říct Glease a já se těším, protože ten muzikál miluju.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama