GLEE, SECTIONALS A HROZNÉ KONCE

30. listopadu 2012 v 8:40 | Lenča |  GLEE
Řada 4, Epizoda 8 - Thanksgiving
Tenhle díl se mi líbil a nelíbil zároveň. Stejně jako Glee celkově nesnáším i miluju...
Spoiler alert!

Celý díl začíná písničkou Homeward Bound/Home, kterou zpívají bývalí maturanti. (Skoro všichni.) Je tam Quinn a Puck, Santana, Mike, Mercedes a samozřejmě Finn. Ještě mi někdo tvrďte, že Mike neumí zpívat ;) Bylo super je všechny zase vidět spolu. No jo, i Finna, ze kterýho se mezitím stal 35letej učitel ve vestách a svetrech.

Všichni nováčci z Glee dostanou jako mentora některého z maturantů. Kittyino nadšení z Quinn je vtipné. A ať se Finn snaží jako učitel jak chce, stejně pořád působí víc než cokoliv hlavně směšně. Gangnam Style na Sectionals je jeho snad nejhorší nápad, ale k tomu se dostanu.

Je tu Kurt a Rachel. Ta scéna mi hodně připomíná Willa a Grace. Pak vidíme kluky tancovat. A dostáváme se k takzvané Unholy Trinity - Santana, Quinn a Britt společně zpívají Come See About Me a znějí samozřejmě skvěle :) Jo, líbí se mi jak se chovají jako nejlepší kámošky a o pár scén později jsou z nich zase největší nepřátelé.

V New Yorku mezitím znovu vidíme Brodyho, kterej se chová jako idiot. Dobře, i když je i z mých článků docela očividné, že Finna vážně nemám ráda, už si nemyslím, že je Brody pro Rachel lepší. Za ty jeho řeči bych ho spíš měla chuť praštit než nechat ho se pozvat na večeři. Pak ta jejich scéna s krocanem je tak příšerná. Fuj. Tady fakt nevím, co to mělo znamenat. Romantika? Cože?!Následují facky Quinn a Santany. Quinn patřila mezi moje oblíbené postavy, ale v tomhle díle to tak rozhodně není. A je to k ničemu, protože kdyby Quinn přestala být tak hrozně sebestředná, jistě by jí došlo, co se skutečně děje s Kitty a hlavně s Marley.

Warblers jsou dobří. Ano, jen dobří. Dost slabý výběr písniček v podobě Whistle a Live While We're Young, ale pořád lepší než vybrat si Gangnam Style. Hunter a pak i Sebastian zpívají oba skvěle a oni všichni skvěle tancují.
A zpátky v New Yorku začíná party. Scéna kolem Let's Have A Kiki/Turkey Lurkey Time i ta písnička sama je úžasná, moje nejoblíbenější z celého dílů. A co se stane pak? Kurt volá Blainovi! Ano!
No a nakonec přichází Gangnam Style, kterého se děsím už od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že na to budou tancovat. Zpívá Tina, protože... to je korejsky. Jsem vážně zvědavá, kdy nastane ten její rok, když už jsme skoro v půlce čtvrté řady a zatím se to nestalo. To nic nemění na tom, že je dobrá. Jake a Britt taky tancovali dobře. Vlastně asi celkově nebyli špatní, ale ta písnička je tak divná a já ji tak moc nemám ráda, že nejsem moc schopná to posoudit. Díl končí, když Marley omdlí. Překvapivě.

Jakmile díl skončil, musela jsem se hned najíst, aby mi nebylo zle. Vidím to tak, že si asi pustím nějaké staré dobré díly Glee :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama