O-B-A-M-A-!

8. listopadu 2012 v 21:20 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahooj (:

Tak je Obama pořád prezidentem a život je pořád skvělej. Včera jsem se v šest probudila a než jsem udělala cokoliv jiného, zapnula jsem počítač, pak se děsila ty stránky vůbec otevřít, ale když jsem pak zjistila, že vyhrál Obama, začala jsem vážně křičet radostí. Zatímco každý jiný den jsem ještě nejmíň do devítí ráno ve škole rozespalá, včera jsem měla víc než dost energie už ráno v těch šest. Radovala jsem se a tancovala po domě. Proč jen to zatím vypadá, že v Česku ani náhodou nebude prezidentem někdo, kdo bych chtěla, aby byl?

Ale víte co, americké volby vyhrál Obama a v květnu jedu do Londýna - život je perfektní.

Co se týče psaní, dneska byl první takový horší den, protože jsem byla dost pozadu se slovy, ale už jsem to dohnala a všechno je zase v pohodě. Vždycky si najdu něco, co mi pomůže získat zpátky trochu kreativity. Dneska jsem prostě jen vzala štětec a barvy a kreslila hlouposti. Pak jen dělala cákance na papíře - ale to, co vzniklo, je krásný, možná si to dám i na stěnu.

Mimochodem, listopadové články budou řídké a krátké, protože i když bych měla hodně co psát - s NaNoWriMo není čas na cokoliv jiného.


Zatím paaa, L.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama