O TOM, JAK JE TOMÁŠ KLUS NEJLEPŠÍ!

25. listopadu 2012 v 10:51 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)
Kdo se včera díval celé tři hodiny na předávání slavíků? Ehm, já. Zase jednou po dlouhé době. I když se tomu nejspíš nedá říkat tak úplně sledování, protože jsem u toho dělala deset dalších věcí. Volala s kámoškou, psala, sem tam koukala na Upíří deníky a chtěla jsem říct, že jsem se taky učila fyziku, ale pravdou je, že jsem jen koukala na sešit z fyziky, co jsem měla položenej metr od sebe :D


Celkově můžu říct, že se to dalo přežít. Já od toho nečekala nic úžasného, na Novu se dívám leda tak, když dávají Gilmorova děvčata nebo Přátele... ale bylo to fajn. Jak by taky ne, když tam byl Bertík (z Charlie Straight). Dokonce dvakrát. Taky je tam mohli nechat zazpívat, protože oni jsou mnohem lepší než Nightwork i s Mandrage dohromady. I když pravda je, že Šrouby a matice mi ještě pořád nezmizely z hlavy a neustále si to zpívám.


Na začátku jsem si říkala, že všechny ty ceny dávají pořád těm stejným lidem. U žen úplně, maximálně se občas prohodí pořadí. U skupin je to taky podobný a nechápu, proč pořád vyhrávají Kabáti. A jakto, že jsou Chinaski až na třetím místě? Aha, já zapomněla - my, co je posloucháme, totiž nemáme za potřebí utrácet peníze za posílání hlasů a podporovat tak jednu hloupou televizi ;)


U mužů to byla jedna sranda za druhou. Landův "skvělý" projev radši nekomentuju. Tohle všechno mu došlo až po sto nebo kolika letech, co zpívá? Ne, já vím, říkala jsem, že to nekomentuju. No nic, pak druhý místo - Karel Gott. Ze začátku jsem si pořád myslela, že si dělají srandu nebo tak něco, ale ono ne. A na prvním místě je Tomáš Klus, což je skvělý, protože on je skvělej a všechno je skvělý a moc si to zaslouží :)


Toť vše, pa (:


P.S. - Jak jsem kdy mohla mít ráda Ewu Farnou? Když zpívala Skyfall, musela jsem si vypnout zvuk, protože jsem nebyla schopná poslouchat jak tu písničku kazí.
 


Komentáře

1 Ka©ka Ka©ka | Web | 25. listopadu 2012 v 11:04 | Reagovat

Mám podobný názor :-) A Tomáš si to fakt zaslouží :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama