JAK VYPADÁ MŮJ BĚŽNÝ DEN

13. prosince 2012 v 18:39 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky (:

Dneska se mi zdálo, že jsem zaspala a přišla pozdě na písemku... A pak jsem vážně zaspala a přišla pozdě na písemku z dějepisu. Vzbudila jsem se zhruba pět minut předtím než nám začíná první hodina :D Ještě štěstí, že mám školu tak blízko. Jak jsem přišla tak pozdě, ani jsem se nezdržovala v šatně a šla do třídy v botech. Jenže jsem uklouzla a nebýt mých úžasných schopností udržet rovnováhu (haha xD), tak jsem spadla.

Ale v pohodě. Test jsem napsala, aspoň myslím, celkem dobře. V nudné fránině jsme chvíli řešili budoucího prezidenta. Myslím, že jsem o tom ještě nepsala - tenhle týden se u nás ve škole konaly studentský prezidentský volby. Celkově vyhrál Franz, což mě ani moc nepřekvapuje. U nás ve škole měl nejvíc Fischer... ale Schwarzenberg byl na druhým místě :) Ani jsem nečekala, že ho bude od nás ze třídy tolik lidí volit, ale je to super. Jsme prostě inteligentní, no ;) (Čímž nechci nikoho urazit, každej má právo na svůj názor, ale prostě z nás mám radost :D)
Před chvílí jsem kdesi četla, že Zeman předehnal ve výzkumech Fischera. Tedy, nejsem nějak nadšená ani z Fischera a netoužím, aby byl prezidentem, ale pořád je to "menší zlo"... Vážně doufám, že Zeman nevyhraje. Ach jo, a už mám zas celej článek o volbách :D

Ale diskuze o prezidentovi vyvolal jakýsi studentský časopis, který jsme dostali do školy. A víte o čem se tam mimojiné taky píše? O Doctorovi Who! ;) Sice je to jen krátký článek, ale stejně mě to strašně potěšilo (:
Zatím se mějte, pa (:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama