KOUZLO VÁNOC

23. prosince 2012 v 21:06 | Lenča |  MY THOUGHTS
Už zítra! Už zítra jsou Vánoce. Jsem nadšená. A cítím se tak šťastně. Já nevím, je to jako bych každou chvíli mohla vzlétnout z toho, jak jsem šťastná. Miluju Vánoce :) A doufám, že se i vy všichni máte báječně...


Víte v čem ale spočívá ten důvod, proč mám Vánoce tak ráda? Chtěla bych vám říct o dnešku. Ráno jsem vstala docela brzo a chystala se k babičce. Dala jsem si sluchátka do uší a šla sněhem na vlak. Procházela jsem mezi sněhovými vločkami, zatímco jsem poslouchala vánoční písničky. Pak jsem ještě chvíli čekala, než vlak přijel a nemohla jsem se přestat usmívat, když mi do uší hrálo White Christmas.

Když jsem vystupovala, nabídla jsem jedné paní, že jí pomůžu s taškou a o okamžik později zjistila, že mě zná, přestože já nemám tušení, o koho šlo. Asi mě předchází moje dobrá pověst ;) A celý zbytek dne jsem strávila u babičky s ní, a taky s dědou a strejdou. A bylo to fajn. Pekla jsem s babičkou vánočky a pak jsem převážně sama zdobila jejich stromeček. Nevíte, jestli existuje něco jako profesionální zdobič stromků? To by pro mě bylo ideální povolání :D

Než jsem odjížděla, šly jsme s babičkou na hřbitov, kde to ve sněhu vypadalo krásně. Zasněžený hřbitov ve tmě, anyone? Ano, připomnělo mi to scénu z Harryho :) Ale co chci tím vším vlastně říct? Že jsem měla báječný den. A že miluju svou rodinu. Ale pravdou je, že mám svou rodinu ráda pořád, celý rok. Poslouchám muziku a jsem šťastná taky více než často. A lidem taky pomáhám celý rok, ne jen na Vánoce.

Ale myslím, že Vánoce jsou k tomu, abychom si zase jednou všechno uvědomili. Kouzlo Vánoc je pro každého jiné, ale pro mě je to tohle. A mám ráda i dárky, nejen ty svoje. Každou zabalenou krabici a takový ten pohled člověka, který ji rozbaluje před tím, než zjistí, co se v dárku skrývá. Miluju Vánoce (:
 


Komentáře

1 Chokina Chokina | Web | 24. prosince 2012 v 12:25 | Reagovat

Šťastné a Veselé! :D

2 deceasedkitten deceasedkitten | Web | 26. prosince 2012 v 23:01 | Reagovat

Téééda, závidím ti tvoj entuziazmus. :) Tento  rok ma akurát na Vianoce obišiel. Veselé Vianoce a šťastný Nový rok! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama