MOJE MALÉ VESELÉ VÁNOCE.

30. prosince 2012 v 20:37 | Lenča |  MY THOUGHTS
Svůj článek o Štědrém dnu jsem už napsala. Ale upřímně, letos pro mě byl daleko lepší První svátek vánoční.

Vzala jsem si na sebe červený šaty, do batohu jednu jedinou čtečku namísto obvyklých dvou až tří knih a vyrazila. Nepamatuju si, že bych kdy naši ulici viděla tak klidnou. Po celou, ne úplně krátkou, cestu na vlak jsem potkala jediné auto, a to bydlíme možná i na nejrušnější ulici ve městě, a snad ani jednoho člověka. Když jsem přijela, šli naproti mě dva lidi a já za nic na světě nemohla přijít na to, jestli to je někdo úplně cizí nebo můj táta a bratránek. Bez brýlí jsem ztracená. Ale jo, byli to oni. Po cestě k babičce jsme se bavili, bylo to fajn :)

Hned, když jsem přišla, mi bratránci a sestřenka začali povídat o všemožných dárcích, které dostali. Pak jsme si tak všichni povídali, trochu jedli, s Petruškou řešili poníky. Je hodně divný, že já mám My Little Pony snad ještě radši než moje šestiletá sestřenka? :D Pak přijel zbytek rodiny a my jen čekali (a hladověli) než se odkudsi vrátí babička... Na oběd byla svíčková, to už je naše tradiční, každoroční jídlo.

Po obědě říkali děti nějaký básničky, což bylo milý. A pak jsme rozbalovali dárky. Ještě jsem to nezmínila, ale celý den jsem pořád fotila a ještě víc natáčela, takže jsem jako první natočila všechny ostatní rozbalovat dárečky než jsem si otevřela ten svůj. Pak jsem se snažila natočit i sebe jak otevírám svůj :D Dostala jsem tu nejkrásnější šálu, fialovou - trochu do růžova. A pár drobností. A od táty hromadu knížek. Zatím jsem přečetla jednu, která se jmenuje Nabídka, jaká se neodmítá. I když by tam spíše mělo být "která".. ale jinak to není špatná knížka. Na bodech jí přidávají přesně tři reference na Harryho Pottera, které se v ní objevily :D


Chvíli jsme řešili přicházející volby a jak se o tom bavím ráda, tady bych to radši vynechala. U babičky to bylo ještě v pohodě... Zjistila jsem, že si myslí, že Okamura je úplně úžasnej (kdyby to ještě někdo nevěděl, já toho člověka fakt ráda nemám). Tak jsem se chvíli snažila jim vysvětlit proč budu volit Schwarzenberga a proč nesnáším Okamuru... když jsme ale byli u prababičky a pradědy, říkala jsem si, že by moje argumenty zněly asi drze a tak jsem radši mlčela.

Jinak se nic zvláštního nedělo. Mám tyhle naše "sešlosti" ráda. Nejsou to jen Vánoce, i když ty jsou asi nejlepší. Jsou to všemožné oslavy, někdy i víkendy. Není to pokaždé ideální, ale vždycky je to báječné (:Nevím, kdy (jestli vůbec) jsem si z blogu udělala osobní deník, ale když už se to nejspíš stalo, napíšu něco i o zbytku týdne. Strávila jsem pak pár dní i s taťkou u babičky. Hodně jsem četla, trochu jsem koukala na pohádky. Trávila jsem spoustu času s rodinou a jsem spokojená. Včera (předevčírem) jsem přijela domů... nemám poslední dobou ponětí, co je za den. Málem bych i zapomněla, že je zítra Silvestr. A už od včerejška se snažím psát seminárku, ale nejde to. Jak by to taky mělo jít, když mám v počítači ještě víc než 10 dílů Pretty Little Liars, které jsem neviděla? :D


Mimochodem, mám teď rozečteného Hobita. A taky jsem začala číst Let it Snow, možná i proto, abych si ještě chvíli udržela vánoční náladu :)
 


Komentáře

1 deceasedkitten deceasedkitten | Web | 30. prosince 2012 v 23:14 | Reagovat

Mňam sviečková. :)
Inak, gratulujem ku Kindlu.
A držím ti palce pri písaní seminárky, je to peklo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama