(NE)OBYČEJNÝ ŠTĚDRÝ DEN

30. prosince 2012 v 18:12 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ráno na Štědrý den jsem vstala do zasněženého rána, i když sníh pomalu tál. Ale co, měli jsme bílé Vánoce? Měli. Snídali jsme vánočku, kterou jsem den předtím pekla s babičkou. Taky jsem po dlouhé době seděla u snídaně v kuchyni. (Většinou snídám ve spěchu nebo před televizí.) Dopoledne jsem se trochu koukala na pohádky. Jedli jsme jako každý rok zelňačku. A pak jsme jeli k babičce. Máma si dokonce ten den odpustila i chození do obchodu. Nesnáším nakupování na Štědrý den.


Babička měla nachystané zákusky, chlebíčky, dobroty :) Dali jsme si kávu a začali rozbalovat dárečky. Dostala jsem nějaké peníze a pár drobností. Taky pouzdro na Kindle, který jsem ještě neměla. Povedeně jsem hrála, že vůbec netuším, na co by pouzdro mohlo být ;) Doma jsme si pak dali bramborový salát s lososem (mnohem lepší než hnusnej kapr) a pustili se do dalších dárků. Dostala jsem až neskutečné množství šamponů. Vážně, mám jich teď v zásobě asi deset. A taky jsem od mámy dostala lak na nehty. Takovej tmavej ze série Breaking Dawn. Jmenuje se Edward's Love (děkuji, nechci) :D. Ale i tak je ten lak hezkej :)

A pak konečně nejočekávanější dárek. Když jsem zjistila, že to, co mám v ruce, je Kindle, rozbalovala jsem ho dál s jakousi až posvátnou úctou. Jen sama krabice byla krásná. A pak Kindle... je tak úžasný, krásný. Ale o tom bych mohla napsat celé sáhodlouhé články. Zrovna včera jsem na něm dočetla první knihu (první díl Pretty Little Liars).


Ale abych nepsala jen o svých dárcích, i můj malej brácha toho dostal strašně moc. Nejvíc se mi líbí plastelína, ke které jsou různé nádoby, strojky a dají se tvarovat jídla a tak podobně. Jako malá jsem měla něco podobného. Takže, tohle je v podstatě dárek i pro mě :D Docela vtipné bylo, když už byli skoro všechny dárky rozbalené a bráška chodil smutně sem a tam a hledal, kde je to, co nejvíc potřebuje. Chtěl kuchyňku. Napsal si o ni už vloni a nedostal ji a o to víc ji chtěl teď. Když jsem viděla ten jeho obličej, když si myslel, že vysněnej dárek zase nedostal, bylo mi ho skoro líto. Ale o to větší byla jeho radost, když se kuchyňka nakonec objevila.Neměla jsem perfektní Vánoce. Přijde mi, že po vší té nedočkavosti byly tak rychle pryč. A nebyly tak báječné jako jindy. Možná jsem se až moc těšila. (To mi ale nezabrání, abych se příští rok těšila zrovna tak.) Víte, ať miluju Kindle jak moc chci, byl tu důvod, proč jsem původně chtěla radši peníze. Protože ač z nich mám radost, není to něco, na co bych se musela těšit. Kdybych nebyla tak natěšená na dárky, myslím, že bych si víc užila tu atmosféru, všechno to kolem. Já nevím, mám prostě jen divný pocit.

Mimochodem, brzy bude následovat článek o 25. prosinci a dalších dnech. Mám pocit, že se musím podělit ;)
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 4. ledna 2013 v 20:40 | Reagovat

Pěkně strávený vánoční den.
Píšeš moc hezky!

2 Lenča Lenča | E-mail | Web | 4. ledna 2013 v 21:02 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama