REMEMBER ME / NEZAPOMEŇ NA MĚ

17. prosince 2012 v 7:03 | Lenča |  MOVIES
Už docela dlouho jsem se na ten film chtěla podívat a tak jsem si po dlouhém rozvažování, na co se kouknout, Remember Me včera pustila. Nebyla jsem si jistá, co čekat - na čsfd měl dost dobré hodnocení, ale věděla jsem, že tam hraje Robert Pattinson, kterého nemám nijak moc ráda - samozřejmě jsem ho znala jen z Twilight (a z HP, ale Cedric byla jen malá role).


Hned na úvod bych mohla říct, jak skvělé bylo vidět Roberta v jiné roli - v roli, která mu sedne a která je vážně dobrá. Po jeho boku si zahrála Emilie de Ravin, kterou jistě poznáte ze seriálu Ztracení, kde hrála Claire. Mezi tváře, které jistě poznáte, bude pak patřit úžasný Pierce Brosnan.


To, co je na tomhle filmu vážně dobře propracované, je jeho jakási výstavba. Je hodně dobrých filmů, které mám ráda, ale jejich děj probíhá tak nějak pokaždé stejně - zamilování, láska, rozchod, nové shledání, happy end. Proto je nutné ocenit jedinečnost Remember Me. Film začíná dost děsivou scénou, při které jsem se začala klepat, která vás může připravit na to, že ač se to tak místy může zdát, tohle není typický romantický film.

Není to jen o vztahu mezi ním a mezi ní. Je to hlavně o poutech v rodinách. Otec a dítě. Sourozenci.


Možná nebudete brečet, ale raději se na to připravte. Pokud jste film ještě neviděli, na nic nečekejte a podívejte se na něj, protože rozhodně stojí za to. Garantuju, že se vám bude líbit ;)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama