VÁNOCE, VÁNOCE... (:

19. prosince 2012 v 17:12 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojky,
doufám, že se všichni máte báječně :) U nás doma je momentálně k nepřežití, protože se dělají poličky nebo tak něco, je tu strašnej rachot a věci všude! K mé smůle i u mě v pokoji. A já o tom často nemluvím, ale jsem dost pořádkumilovnej člověk. Takže když je moje podlaha zaplavená věcma, který mi znemožňujou tu vůbec jakkoliv fungovat, necítím se zrovna spokojeně. A to už jsem strávila přes hodinu v knihovně, abych tu nemusela být! :D Ale postěžovala jsem si, můžu přejít dál.

Dneska jsme si v angličtině pouštěli písničky, bylo to milý. Když jsme zpívali Wish You Were Here a já byla myšlenkama kdovíkde, napadlo mě, že kdybych byla postavou z Glee, chtěla bych zpívat tohle (přestože zpívat neumím). A do toho by se objevovali všudepřítomné flashbacky :D


Jo, báječná věc! Dostala jsem první vánoční dárky. Od mých dvou úžasných "internetových" kámošek, se kterýma jsme se letos domluvily, že si něco pošleme :) V. mi poslala ten nejkrásnější náramek na světě a pak papírky s roztomilýma pejskama. A od N. jsem dostala malej skleněnej globus, se kterým si pořád hraju, je to nádhera (: :D


V knihovně jsem dneska vybírala vyloženě podle jmen. Půjčila jsem si Problémové partie od Marka Hadonna, který napsal skvělou knihu Podivuhodný případ se psem. A Talisman od Nicholase Sparkse, od kterého jsem zatím nic nečetla, ale viděla jsem spoustu filmů na motivy jeho knih. Ať už ten nejkrásnější Zápisník jedné lásky nebo Milý Johne, což dávali zrovna nedávno v televizi. A napsal taky Poslední píseň (ve filmové verzi hraje Miley Cyrus a Liam Hemsworth).


Teď sedím u topení, piju čaj, do slouchátek poslouchám Katy Perry a chystám se začít psát seminárku. Což ještě neznamená, že začnu... zatím to je jen velké snažení začít :D Mějte se!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama