AND IN THAT MOMENT, I SWEAR WE WERE INFINITE.

7. ledna 2013 v 17:12 | Lenča |  MOVIES
Takže jsem konečně viděla The Perks of Being a Wallflower. Četla jsem to během loňského léta a je to jedna z nejlepších knih, co jsem vůbec kdy četla. Mám ji tak hrozně ráda a rozhodně doporučuju. Její kouzlo nelze popsat, ale až si to přečtete... pak pochopíte.

Kdybych to chtěla říct stručně, je nádherný. Je krásný, je perfektní, je skvělý a naplno dosáhl všech očekávání, která jsem od něj měla. Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že bude film režírovat sám autor knihy - Stephen Chbosky - mi bylo jasné, že film nebude o nic méně úžasný než kniha. A byla to pravda.


Když jsem přemýšlela o některých okamžicích v knize, vůbec jsem si nedokázala představit, jak to ve filmu bude, protože je tam hodně takových chvil, které nejdou ve filmu postihnout tak dobře jak to bylo v knize. Nebo jsem si to aspoň myslela. Protože se to povedlo. Každá scéna byla jedinečná a troufám si říct, že tohle je snad nejlepší film z těch, jehož knižní předlohu jsem zároveň četla.A Emma Watson... Emma je úžasná. Moc jsem si ji nedokázala představit v jakékoliv jiné roli, protože jsem si na ni za všechny ty roky tak zvykla jako na Hermionu, ale tady jen dokázala, že je vážně hodně dobrá herečka. A vlastně všichni herci tu jsou skvělí. Logana Lermana jsem dosud moc neznala, ale těžko si dokážu představit, že by se na roli Charlieho někdo mohl hodil víc než on. Možná si ani nebudu stěžovat, že je trochu moc starej. (To by taky mohlo skončit stěžováním si na to jak ve filmu zničili Percyho Jacksona... :D) Popravdě mi to tady skoro vůbec nevadilo.


Je to film, u kterého se v jedné chvíli smějete a o pár minut později nemáte daleko k slzám. Je to nepopsatelná. Má skvělou muziku a... Myslím, že si to budu muset hned teď pustit znovu. Tohle je takový film (a kniha), který se vám tak zalíbí, že o něm chcete říct celému světu a zároveň si ho tak nějak chcete nechat pro sebe, kvůli tomu jak moc ho máte rádi. The Perks of Being a Wallflower má jedinečné kouzlo. Je to úplně jiné než všechny ostatní filmy. A přesto - nebo právě proto? - je tak perfektní.


 


Komentáře

1 Tina Tina | Web | 8. ledna 2013 v 19:50 | Reagovat

Zrovna stahuju :'))  jsem slyšela jak je to naprosto úžasný, takže už se nemůžu dočkat ;)

2 Lenča Lenča | E-mail | Web | 8. ledna 2013 v 20:01 | Reagovat

[1]: Jo jo, je to naprosto úžasný, určitě se ti to bude líbit :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama