HIMYM :))

15. ledna 2013 v 19:59 | Lenča |  SERIES
Ahoj! Ještě před několika díly jsem takhle psala o každé epizodě Glee, ale vzhledem k tomu, že mě psát zrovna o Glee přestalo bavit a celá čtvrtá řada mě štve (a nebudu dělat, že to není způsobený jen něčím rozchodem, protože je :D) a vzhledem k tomu, že seriálů sleduju i jinak hodně - až moc, budu tak asi psát o něčem jiném. Tenhle a ještě příští týden zkusím napsat o epizodách některých ze seriálů, které sleduju a uvidím, co se mi bude psát nejlíp. Dnes to bude HIMYM (:

Season 8, Episode 13 - Band or DJ?
HIMYM sleduju snad úplně od začátku a měla jsem ten seriál strašně ráda. Vlastně pořád mám, i když osmá řada byla zatím docela zklamání. Ale minulý díl se mi líbil. Nebyl úžasný, ale byl dobrý. A ani ten dnešní nebyl špatný.
Spoiler alert!


Barney a Robin... OTP. Yes. Já jsem to věděla a jsem ráda, že jsem měla pravdu a že teď můžu všem říkat, že jsem to říkala. Protože oni jsou spolu úžasní ;) A Marvin je roztomilý miminko, ale copak nejsou všechny? (:

Zase se jednou setkáváme s Robininým tátou, který je na facebooku :D A Ted o něm řekl, že je jako Slytherin (Zmijozel), yay :D A Barney... Barney je úžasnej. Zbožňuju scénu, kdy se ho Robinin táta snaží přesvědčit, aby zastřelit králíčka, pro kterého si Barney mezitím vymyslel roztomilý jméno Fluffernutter. "Fluffernutter peed all over my pants." v kombinace s Barneyho super pohledem je skvělá hláška :D

A pak Ted... Tede, Tede, Tede! Už zase?! :D Překvapivě mě to ani nepřekvapuje. A pak jejich rozhovor s Lily, u kterého jsem musela brečet. Někdy mi chybí ty časy, kdy bylo HIMYM jen vtipný sitcom, který nemusíte brát vážně... ale pořád to mám ráda (:

A pak Tedův možná příliš sentimentální konec... ale co, já mám ráda šťastné konce :D Je trochu zvláštní, že už se všechno tak nějak vyřešilo a to nám zbývá ještě tak deset dílů. Přijde teď drama? Nebo nuda? Nebo něco, co bude super? :D Jsem zvědavá :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama