MOJE ZPOVĚĎ 2/3

3. ledna 2013 v 20:19 | Lenča |  MY THOUGHTS
Nastal čas na druhou část dotazníku, tu první můžete najít tady.

8. Vzpomeň si na posledního člověka, o kterém víš, že umřel. Máš šanci dát mu/jí zpátky jednu hodinu života, ale musíš se vzdát jednoho roku toho svého. Uděláš to? Proč ano a proč ne?
Kdyby šlo o někoho, kdo umřel náhle a nestihl se rozloučit, zasloužil by si čas, aby to stihl. Jasně, rok je mnohem víc než hodina, ale pro toho člověka by hodina navíc mohla být mnohem důležitější než pro mě rok. Nejsem si jistá, záleželo by, jaká by byla konkrétní situace toho člověka. Kdybych musela dát jednoznačnou odpověď, řeknu ale - možná trochu sobecky - ne.

9. Jsi takový/á kamarád/ka jako ti, které bys chtěla mít za přátele?
Myslím, že ano. Umím naslouchat a pomůžu, když jsem toho schopná. Je pravda, že občas i sama sobě připadám vážně otravná, ale každý má nějaké záporné vlastnosti ;)

10. Souhlasíš s tvrzením, že láska = sex?
Ne. Jsou to dvě rozdílné věci, které se sice mohou navzájem protínat, ale nemusí.


11. Tvůj šéf řekne tvému kolegovi, že ho musí propustit. Je to právě on, protože byl ve firmě nejkratší dobu. Ty jsi tam už mnohem déle. Tento kolega ale musí podporovat rodinu a nemá žádné jiné příjmy. Šel/šla bys za svým šéfem a nabídla se, že odejdeš místo něj? Proč ano a proč ne?
Tady nejde odpovědět jednoznačně... rozhodla bych se podle okolností. Záleželo by hlavně na tom, v jaké situaci bych zrovna byla já.

12. Co by pro tebe bylo (nebo co opravdu bylo) těžší - říct někomu, že ho miluješ nebo že neopětuješ jeho lásku?
O tomhle jsem přemýšlela docela dlouho, ale došla jsem k závěru, že těžší by bylo to druhé. Protože kdybych někoho opravdu milovala, nemělo by být těžké to říct.

13. Čeho by pro tebe bylo nejtěžší se vzdát? Proč by bylo těžké to ztratit?
Našla bych spousty odpovědí, ale napadlo mě pohodlí. Pro každého by bylo těžké ho ztratit. A někdy je nutné se ho vzdát. I když, teď mě napadá, jsou věci, které by bylo ještě těžší ztratit. Věci, kvůli kterým bych se vzdala pohodlí. Rodina. Láska a nemyslím jen vyloženě romantická láska. Protože žít bez lásky by bylo.. jako nežít.

14. Když nepočítáš romantickou lásku, kdy jsi naposledy někomu řekl/a, že je máš rád/a? Kdo to byl?
Nejsem si jistá. Ale asi sestřence, když jsem ji teď o Vánocích po dlouhé době viděla. I když bych je občas šíleně otravná, mám ji tak moc ráda (:
 


Komentáře

1 Tina Tina | Web | 4. ledna 2013 v 13:04 | Reagovat

Je to fakt zajímavý dotazník :)) na většinu odpovědí bych odpověděla stejně nebo alespoň podobně ;) Byla jsem dva týdny u babičky bez netu tak ti dodatečně přeji Šťastný nový rok ať je tenhle zas o něco lepší ;)

2 Lenča Lenča | E-mail | Web | 4. ledna 2013 v 15:12 | Reagovat

[1]: Díky moc :) A tobě taky skvělý nový rok! Letos bych hlavně měla přát, ať v pohodě odmaturuješ a pak ať se ti daří v čemkoli se co rozhodneš dělat :)

3 Tina Tina | Web | 8. ledna 2013 v 19:47 | Reagovat

Děkuju moc!! :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama