NEJVÍC MĚ ŠTVE TOBY.

31. ledna 2013 v 14:50 | Lenča |  PRETTY LITTLE LIARS
Řada 3, Epizoda 17 - Out of the Frying Pan, Into the Inferno
Spoiler alert!

Nový díl začíná úžasnou scénou mezi Tobym a Spencer, která se hned vzápětí mění v děsivou. Ale je to jen sen. Viděla jsem ten začátek asi pětkrát, protože můj mobil odmítal přehrávat to dál.

Spence se chová divně a samozřejmě, neřekla ostatním holkám o Tobym. A pak slyší Hanna Paige telefonovat - s Calebem. A cože? Tu odpornou věc s mozkem udělal Caleb?! Co? Jak? Proč? :D Ne, chápu proč, má strach o Hannu, samozřejmě. A stejně mě nenapadlo, že by byl něčeho takového schopný.

Pokud jsem to ještě nezmiňovala, čtu teď Pretty Little Liars jako knihu a jsem u pátého dílu a když to teď motám dohromady se seriálem, mám v tom hrozný zmatek :D Ale jinak je v knížce spousta věcí úplně jinak. Ale zpátky k dílu...

Přes nalezený sešit a flashbacky se vracíme k jakémusi rozhovoru mezi Ali a Tobym a je to celé tak divné. O něco později se Emily setkává s CeCe, která - pokud chcete znát můj názor - vypadá nějak podezřele :D Ale to je jedno, dozvídáme se, že Alison... měla zpoždění. Pokud jsem něco nečekala, tak to, že by snad mohla být těhotná.

A pak je tu Aria a Ezra. A A. si vymyslela něco vážně dobrého. Vážně, kdyby to nebylo tak hrozné, skláněla bych se nad její/jeho chytrostí.

A Spencer... chudák Spencer. Je mi jí tak líto. Já prostě pořád nemůžu věřit, že je Toby vážně špatný. Nemůže být. To prostě není možné. A pak - Těšila jsem se, že se jde setkat s Tobym a ono ne. Jde si najmout detektiva nebo tak něco.

A to jsem ještě nezmínila Wildena. Myslím, že by si v Rosewoodu u policie více měli hlídat, kdo pro ně pracuje...
 


Anketa

Moje oblíbená "lhářka" je...

Aria
Hanna
Spencer
Emily

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama