NĚKDY SI PŘIPADÁM JAKO TED MOSBY.

17. ledna 2013 v 23:02 | Lenča |  MY THOUGHTS
Znáte ten pocit? Sedíte tak doma s radostným pocitem, že jste něco dokončili (oui, už mám seminárku!), ignorujete prezidentskou debatu, protože už vám celé volby lezou krkem (a když to říká takový nadšenec jako já, musí to vážně něco znamenat :D už jen půjdu zvolit Karla, odmítat komunikovat s každým, kdo ho volit nebude a pak se jen modlit, aby neměl Zeman víc hlasů) a protože máte konečně zase čas myslet, přemýšlíte nad svým životem. A pak vás najednou napadne, že máte vlastně spoustu společného s Tedem Mosbym. (Pokud žijete pod nějakým kamenem a nevíte, o koho jde, je to poněkud tragická hlavní postava seriálu How I Met Your Mother.)

Totiž, Ted je vlastně docela otravná postava. Pokud ho moc neznáte, něco vám o Tedovi řeknu. V první řadě seriálu potkal Robin. Zamiloval se do ní. Nic. Někdy později spolu chodili. Pak se rozešli. Pak spolu, zdá se mi, ještě něco málo měli. Ted ji pořád miloval. Ona ho ne. Ted chodil s jinýma holkama, ale proč to nevyšlo? Protože miluje Robin. Prostě, v podstatě se dá říct, že po celou dobu seriálu Ted miluje Robin :D A každých přibližně pět dílů si na to vzpomene :D

Ale proč mám spoustu společného právě s Tedem? Není mi třicet a ještě jsem nedospěla do takového stádia zoufalství, v jakém je Ted :D Taky si nejsem jistá, jestli věřím v pravou láskou tak moc jako on. Možná. Jo, asi pořád jo. Ale připadám si tak proto, že moc přemýšlím. A štvou mě věci, který bych vůbec tolik řešit nemusela. A někdy se chovám jako malá holka, a tentokrát to výjimečně nemyslím v dobrém slova smyslu. Spíš tak, že se kdoví čeho bojím, přestože k tomu nemám důvod.


Panebože :D Jo, je za tím kluk. A já nevím, co mám dělat. Nemám čas být zamilovaná! nemám nervy na to být zamilovaná! :D A přesto se mi ten pocit líbí :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama