NESTÍHÁM, NESTAČÍM.

18. ledna 2013 v 15:02 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)
Dneska to (aspoň doufám) bude jen rychlý článek, protože za hodinu jedu k babičce. Ani mi nedošlo, že jsem po volbách ani moc nepsala o jejich výsledcích. A měla jsem to napsat, nejlépe už tak v neděli, protože moje nadšení pomalu mizí a jsem čím dál víc skeptická kvůli druhému kolu... po té včerejší debatě snad ještě víc. Ale já nechci, aby byl Zeman prezident. Jasně, i Schwarzenberg má svoje chyby, jistě, že má. Ale ve většině věcí s ním souhlasím a myslím si, že by narozdíl od Zemana byl dobrým prezidentem. Ale dost o tom, jak jsem naznačila už včera - celé volby mi už lezou krkem.

A dál? Mohla bych psát o tom, co se dnes dělo, i když se zatím nic zvláštního nedělo. Ve škole to bylo až překvapivě dost fajn na to, že jsme měli dvě hodiny matiky. Po cestě ze školy jsem potkala dva lidi, zhruba tak ve středním věku a náhodou jsem vyslechla kousek jejich rozhovoru. Bavili se o problémech nějakého jejich známého a pak ty problémy začali naprosto vážně vysvětlovat předpověďmi horoskopu... :D

Jsem tak ráda, že mám dopsanou tu seminárku, protože konečně budu mít zase čas číst! Jak jsem letos rychle začala třemi knihami skoro v jednom týdnů, teď jsem víc než týden nepřečetla nic. A mám k desítkám dalších knih konečně z knihovny první díl Bohů Olympu (volné pokračování Percyho Jacksona), takže se nemůžu dočkat, až si to přečtu :)

Mějte hezký víkend! Pa, L.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama