PLYŠÁKŮ MÁM STOVKY.

30. ledna 2013 v 14:20 | Lenča |  TÉMATA TÝDNE
Snad každé dítě má ohromné množství plyšáků, i když to nejsou zrovna hračky, se kterým by si nějak zvlášť často hrály. Pokud ovšem nejste už od narození duší spisovatelem. Myslím, že plyšáci byly jednou z hraček, se kterými jsem si jako dítě hrála snad nejvíc. Když jsem neměla co dělat, prostě jsem si sedla na zem a vymýšlela příběhy o životech a dobrodružstvích plyšových medvídků a psů a kdoví čeho ještě.

Měla jsem obrovskou skříň s hračkami, ve které tak dvě třetiny zabírali právě plyšáci. Někdy jsem je rozdělovala podle druhu zvířete, které měly představovat a všelijak počítala. Nejvíc mi vadilo. když nějaký plyšák vůbec nic nepřipomínal. A že se i takových našlo až dost. A úplně všichni plyšáci, které jsem měla, měli nějaké jméno. Občas se měnilo, ale vždycky měli jméno :D


Dneska zdědil ty stovky (a vážně nepřeháním, když říkám, že jsou jich stovky) plyšáků můj bráška, ale ten jeden medvídek pořád zůstává u mě. No a co, že mi je devatenáct (na což si mimochodem pořád nejsem schopná zvyknout - když se někdo ptá, tak automaticky říkám 18).

A mimochodem, pokud má někdo problém s učením dějepisu, ani bych netušila jak dobrou pomůckou můžou být právě plyšáci, zvlášť když si máte zapamatovat množství různých jmen :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama