STĚNA MÉHO POKOJE.

22. ledna 2013 v 18:52 | Lenča |  OTHER STUFF
Ahoj :) Dnes budu psát o něčem trochu jiném, chci totiž napsat o své zdi, o stěně v mém pokoji...

Když jsme se do našeho domu před zhruba čtyřmi lety nastěhovali, měla jsem sice svůj pokoj, ale prvních pár měsíců tak nějak působil jako by ani můj nebyl. Teď už si ani nedokážu představit, že bych tu měla mít prázdné, světlé žluté zdi. Áno, moje zdi jsou žluté. Žlutá sice není moje nejoblíbenější barva, ale je veselá a optimistická, zrovna jako já ;) A už nějakou dobu můj pokoj jednoznačně říká, kdo v něm žije. Mám tenhle pokoj hrozně ráda a jedna z věcí, kterou tu vážně zbožňuju, je právě má stěna.

Jsou tu věci, které jsou i samy o sobě nějakým způsobem úžasné a mají pro mě nějaký zvláštní význam, a pak jsou tu nějaké, co jsou třeba úplně obyčejné. Všechny dohromady ale vytváří něco báječnýho :) Mám tu dost plakátů, i když mnohem míň než dřív. Většinou jsou to obrázky zvířat nebo přírody, různých míst. Je tu i plakát Bruna Marse, už jen proto, že na tom obrázku vypadá úžasně. A One Direction, který je ale kvůli bráškovi potrhaný :D Taylor Lautner... i když ten obrázek je divnej :D A samozřejmě hned několik Harry Potterů ;)


Mám tu taky mapy. Ne moc velkou mapu světa a pak obří mapu Evropy, kterou jsem neměla kam dát, a tak jsem ji přilepila na strop nad postel :D A (možná překvapivě) to vypadá dobře. Nemohl by tu chybět nápis DFTBA, na který se mě ptá úplně každý, kdo sem kdy přijde. Taky tu mám citáty a úryvky z knížek. Snad nejvíc byste našli Roberta Fulghuma :)

Dál mám všude možně obrovské množství fotek. Většinou s kamarády, a taky rodinu a to hlavně děti :) Bráška, bratránci, sestřenky.. Mám tu zarámované puzzle s delfíny, které většinou používám tak, že si tam přilepuju slovíčka nebo něco podobného, co se snažím naučit :D Mám tu kalendář (letos zatím jen jeden xD) a mám tu spoustu citátů z Harryho. Letáček našeho budoucího prezidenta (nebo aspoň doufám, že prezidentem bude)... ;) Nekonečně moc obrázků Londýna - teď navíc ještě pár, co jsem malovala já :) A pár podepsaných fotek lidí, co už z většiny neposlouchám.. ale jsou s tím spojené zajímavé vzpomínky, tak proto ;)


Plánuju, že až budu mít víc času, udělám si ještě jednu nástěnku, kam si dám svoje staré lístky na koncerty, do kina a podobně, kterých mám schovaných tolik, že je škoda mít je schované ve skříni (:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama